Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen természetes...

Kinek milyen természetes módszer vált be a menstruációs görcsök enyhítésére?

Figyelt kérdés

Régebben nem voltak nagy gondjaim a menstruáció idején sem, aztán fokozatosan alakult ki, hogy egyre rosszabbul vagyok az első nap. Eleinte csak nospat szedtem, de volt, amikor 2 szem gyógyszer sem hatott semmit én pedig menni sem bírtam, annyira görcsöltem. Aztán írtak fel cataflamot, de az orvosom azt mondta, hogy ebből eszembe se jusson bevenni kettőt, mert egy lórúgás. Ha az orvos ezt tanácsolja, így teszek. Viszont az utóbbi az sem hat már! Meg egyre kevesebb gyógyszert szedek, mert nem szeretem őket, ha nem muszáj, nem veszek be.


Kénytelen voltam kitapasztalni, mi enyhíti még a görcsöket és megdöbbentő eredményre jutottam, ami ma megint igazolódott.

A történet röviden annyi, hogy reggel elindultam itthonról, s megjött a menstruációm. Csak tampon volt nálam, így azt használtam. Amikor egyre jobban kezdtem görcsölni, vettem be egy cataflamot. A tampont időben

kicseréltem. Kb. 1,5 órával azután hogy bevettem a gyógyszert, mégjobban görcsöltem, mint előtte. Ekkor értem haza.

Egy bögre kamillatea azonban csodát tett velem. Szépen lassan megittam, és már 5 perc múlva kutya bajom se volt.



Ezt két dolog miatt írtam le. Egyrészt, hátha segít valakinek, másrészt hátha tanulok még valamit, hogy mi segít még a görcsökön..


2013. jún. 4. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előtte 3-4 nappalnaponta igyál meg 1-1 lite szagosmüge forrázatot, jó lesz.
2013. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon sokat segített a hideg víz. Fejre, csuklóra, lábra
2015. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!