Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva, csíp....

Fel vagyok fázva, csíp. Hallottam olyanról, hogy az jót tesz, ha beleülök sós vízbe. Ez igaz? Jobb lesz, kipróbáljam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 13:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*felvagyok
2013. jún. 5. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem árthat a sós víz, de van jobb is:

[link]

2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Gyogyszeres kezelest igenyel! Kiegeszito kezeleskent lehet ulofurdot venni, de gyogynovenyekbol, mint mezei zsurlo, cickafarkfu, csalan, kamilla stb., aminek gyogyito hatasa is van. Belsoleg szinten lehet teakat fogyasztanod.
2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem szeretnék orvoshoz menni,mert 2 hete is ki voltam írva,mert hánytam.Csak voltam kirándulni és felfáztam ettől a rossz időtől. :S
2013. jún. 5. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
a felfázást baktériumok okozzák
2013. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégiscsak jobb lenne orvoshoz menni.
2013. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet próbálni, ártani nem árthat.

1 kg sót oldj fel annyi forró vízben, amennyi ha beleülsz, ellepi a vese tájékodat is.

Ücsörögj benne jó fél órát!

2013. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy ártani nem fog.
2013. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos h baktérium. nekem az alacsony vérnyomásom okozta. hiába tömködött a dokim antibiotikummal, semmit sem használt 2 hónap alatt 3x felfáztam. nekem a cickafark-mezei zsurló tea segített. nagyon jó azóta ha érzem h sűrűn kell kimennem mindig iszok egyet, csak jót tesz. próbáld ki :) nem kell egyből gyógyszerekkel mérgezd magad
2013. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!