Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hét kezeletlen hüvelygombá...

Két hét kezeletlen hüvelygombától lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Kb. két hete vettem észre hogy van egy kicsi fehér folyásom és viszket.Még soha nem volt ilyenem ugyh nem is tudtam h mi van,vagy mit kéne csinálnom + azt hittem majd elmúlik magától.Na azóta kicsit utánajártam a dolgoknak és megtudtam h hüvelygombám van.Viszont még mindig nem kezltettem,de holnap fogok elmenni és veszek Canesten kombit.Nőgyógyásznál még sose voltam,meg anyukámnak se tudom hogy elmondani,ugyh rem. a canesten segít.Viszont ebből a két hétből lehet komolyabb bajom?


16L



2013. jún. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a nőgyógyászt választanám, ha nem volt még gombád honnan tudod teljesen biztosan 16 évesen, hogy az van? Egy gomba elég durva tud lenni 2 hét alatt, nem is biztos, hogy gomba, de ahogy gondolod. Én a pevaryl g-t szeretem, a canesten nekem sohasem vált még be. Ha meg két hétig tudtál várni, hogy kezeld, akkor nem lehet olyan durva, nem lesz tőle komolyabb bajod.
2013. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem olyan durva,csak néha kicsit viszket és enyhe fehér folyásom van,ezért remélem hogy a canesten segít de ha nem fog akkor tényeg doki lesz..:/

köszi a választ!

2013. jún. 7. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Csak orvos tudja megállapítani, hogy ha gombád is van, akkor melyik fajta.
2013. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírod két hete ezt? Nekem már minden bajom volt, amikor csak a kialakulástól számítva két nappal tudtam elmenni dokihoz.

Szerintem beszélj anyukáddal. Tartom valószínűnek, hogy ő is átesett már ilyenen és biztosan segít.

2013. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!