Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet halni hüvelygombától?

Meg lehet halni hüvelygombától?

Figyelt kérdés
Már tíz éve kezdődött nálam, de sose mertem elmenni orvoshoz, rettegek a nőgyógyászoktól. Olyan három-négy év után elmúlt a napi viszketés, csak néhanapján jön elő. (Egyszer ki is maradt a menzeszem egy hónapig - 5 éve, de aztán minden ment rendesen.) Mivel tudom, hogy magától nem múlhat el, akkor még mindig az a bajom, de meddig lehet vele élni?

2013. ápr. 14. 18:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*Amikor kimaradt, helyette kevés barna "folyás" volt.
2013. ápr. 14. 18:56
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Tíz éve van hüvelygombád, és nem voltál nőgyógyásznál????

:(( Egy vizsgálat maximum 10 perc.

Lehet vele élni, de mi a fenének szenvedni? Partnered is elkapja, erre gondoltál?

Húzzál el a nőgyógyászatra, de gyorsan.

2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sose volt partnerem, senkit sem fertőznék meg vele.
2013. ápr. 14. 19:00
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
A partnered nem fertőzöd meg, és wc-n, uszodában, strandon szerinted hány embert fertőztél már meg vele. Hogy lehetsz ilyen rohadt igénytelen???
2013. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy kifogás a partner, de jogos.

Tényleg menj el nőgyógyászatra, sokféle hüvelygomba létezik, már betegségnek is lehet jele, ezt bizony csak orvos tudja eldönteni.

Nem szívesen (sőt félve, stresszesen) megyek vizsgálatra, de hűségesen járok, és ennek köszönhetem, hogy időben (?) elcsípték a tumoromat. Menj nyugodtan, csak Téged zavar, a doki meg látott már annyi mindent, nem csodálkozik semmin! Ne légy nyuszi, menj el!

2013. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sose járok uszodába, strandra se. Kerülöm az embereket, nyilvános WC-t pláne, szóval aki nem tud rendes választ adni, az mehet.
2013. ápr. 14. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Elvileg elmúlhat, az immunrendszer sokféle fertőzést le tud gyűrni idővel magától is, de képes voltál évekig viszketni?? Egy pár perces vizsgálat helyett??

Szerintem menj dokihoz, ha néha előjön, nincs az teljesen elmúlva. Vegyél erőt magadon.

2013. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még tini voltam, mikor viszketett, és az orvosoktól való félelmem kóros, mivel utána el is múlt, még inkább nem akartam menni. 5 éve nem viszketek, akkor elmúlhatott? Persze félek, hogy nem, ezért sem jöttem össze senkivel, és nem megyek nyilvános helyre, mint az uszoda, strand...
2013. ápr. 14. 19:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat csak egy váladékvizsgálat tudna mondani. Ahhoz meg orvos kell. Nyugodtan menj orvoshoz, emiatt nem érdemes elrontanod az életed, és lemondani jó programokról, meg párkapcsolatról.
2013. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Első körben pszichiáterhez menj el, ha nem kamuzod a kérdést... segítségre van szükséged. Nem csak a hüvelygomba miatt..
2013. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!