Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjöhet úgy menstruációm,...

Megjöhet úgy menstruációm, hogy nem fáj a hasam és semmi bajom sincs? (először) 13/L

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg.
2013. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen meg, de ez nem jelenti azt, hogy soha nem lesznek ilyen kellemetlen tüneteid. De ez úgyis 1-2 év alatt dől el.
2013. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a kellemetlen tünetek nem törvényszerűen zajlanak,vagyis csak azoknál vannak zavaró tényezők,akiknek máshogy működik a hormonrendszer. Minden a hormonoktól függ.

Viszont sokkal jobb,ha az első előtt is van már görcs vagy más változás,mert így fel tudsz készülni. Nekem a hízáson és a folyás megváltozásán kívül nem volt más jel,szóval én nem voltam szerencsés (nem akartam elhinni hogy biztos a közeledő vérzés az oka,de aztán mégis).

2013. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy húzó érzés volt az alhasamban, és este egy kis barna foltot láttam a bugyimon. Utána másfél hónapig semmi, majd minden előjel nélkül egy reggel úgy ébredtem, hogy tiszta vér vagyok. Azóta rendszeresen és iszonyatosan görcsölök, de az első pár alkalommal nem volt semmi.
2013. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másképp reagál a szervezete bizonyos dolgokra.
2013. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen.
2013. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is így jött meg. semmi jele nem volt.
2013. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Detto. Kb. egy éve menstruálok, egyszer sem fájt a hasam annyira, hogy gyógyszer kellett volna.
2013. jún. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!