Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késett menszi, gyenge, erős,...

Késett menszi, gyenge, erős, közben semmi, aztán erős barna, és nagyobb méretű szövetdarabok?! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Május 6.-án jött meg utoljára, 4 nap késéssel. Majd Júni 5.-én 3 nap késésse pár csepp vér volt, reggelre megjött, de enyhébben a szokottnál. Tegnap elkezdett erős méh szűrkálás után nagyon ömleni belőlem a vér, a doki azt mondta, gyulladásra gondol. De a terhesség nincs kizárva.

Ma délelőttre szinte nem volt semmi. Délutánra erős barna folyás volt a betétben, Fürdés közben pedig a megszokottnál nagyobb méretű, (1-3 cm) máj színű, vékony szövetdarabkák jöttek ki.

Reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett.

Mit gondoltok, mi lehet ez? Volt már valaki így, mint én?

Nagyon félek.



#erős #Késett menszi #közben semmi #aztán erős barna #és nagyobb méretű szövetdarabok
2013. jún. 8. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet vetélésed volt. Ha azok a máj színű szövetdarabok nem könnyen szétnyomhatóak, akkor az vetélés. Esetleg alvadt vér is lehetett, de az könnyen szétnyomható. Ha erős fájdalom, vérzés jelentkezik, akkor haladéktalanul menj ügyeletre!
2013. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is a vetéléstől félek. Tegnap az erős vérzéssel rohantam a dokihoz, de csak annyit mondott, hogy " ahogy én érzem, ez gyulladás, terhességet nem tapintottam, de kizárni nem zárható"

A teszt negatív, Fájni most nem fáj, csak picit szúrkál. Nem vagyok rosszul, csak enyhe hányinger, de azmár 3 hete kb.

azok a darabkák puhák voltak, és erősebben lehetett szétnyomni.

5.-én mikor megjött, akkor is voltak ilyen szövetdarabok, csak azok nem laposak voltak, hanem gömbölyűek és szintén um. kemény. (Ruganyos)

2013. jún. 8. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehettek ciszták is, menj el egy nőgyógyászati uh-ra.
2013. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2,5 hete volt UH, semmit nem találtak. Rákszűrés eredményre még várok.
2013. jún. 8. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még jön belőled, akkor nézd meg tüzetesebben, hogy elszakítható-e a szövetrész? Ha nagyon masszív hússzerű, akkor vetélésed volt. Egyébként ha nincsen lázad és nem ismétlődik, valamint nem görcsölsz, akkor simán csak spontán vetélés. Nincs mitől félned. Ha nem tud kijönni rendesen az őrült görcsökkel jár.
2013. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos, a 7. napon vagyok. Már tegnap óta csak barnázok. Pénteken ugye a doki azt mondta, hogy lehetséges, ahogy ő érzi, gyulladás.

Tegnap mikor hazaértem, lepncsoltam, és megint jöttek belőlem olyan darabok. Meg is néztem. Olyan, mintha máj lett volna. az egyik oldala fehér. Mint amikor egy heges seb leázik. Nem olyan mint az alvadt vér, jött belőle vér ahogy megnyomtam, de nehezen jött szét.

A kád úgy nézett ki, mintha fél marél dohányt szórtak volna bele.

Elrohantam a Bajcsiba, ahogy néhány óra várakozás után, a doki megvizsgált, nem látott semmit, megnézett UH val is, ott sem. Mindent rendben talált.

Teljesen nem értem. De végülis egy a lényeg: Nincs semmi bajom. :) Szerencsére :)

Mára azok a darabok visszaálltak fehér megszokott izévé :D

Viszont a petefészkem meg a méhem azóta is fájdogál. Remélhetőleg már nem sokáig.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)

21/L

2013. jún. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!