Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon 2-3 nagyobb,...

A makkomon 2-3 nagyobb, szabálytalan barna folt van, már kb 7-8 hónapja. Mi lehet ez? Mivel kezelhetem? Canesten?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Szűz! Nem fáj, nem viszket, egyszerűen cask zavar. Több hónapja ott van már, egyik épp a húgycsőnyílásom alatt. Körül vagyok metélve kiskorom óta, és a fitymámból egy nagyon kicsi megvan, és azon is van 1-2 ilyen folt!

Más: Ugyanilyen, hasonló folt is jött ki 7-8 hónapja, csak az pirosabb színű. Az se fáj, nem viszket, egyszerűen csak zavar!

A kezemen van pigmenthiány, attól fehér színű a kezem egy kisebb része (kb 3-4 cm átmérőjű) --> nem tudom van-e valami köze hozzá, csak gondoltam azért leírom!


2012. máj. 6. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg itt egy kép, ha így jobban meg lehet állapítani:


[link]

2012. máj. 6. 17:57
 2/4 Levka Reina ***** válasza:

Lehet, hogy jó lesz a Canesten, ránézésre elképzelhető, hogy gomba (azt szűzen is össze lehet szedni), de a "legtisztább", ha egy bőrgyógyásznak mutatod meg. Nem szégyen! És ott azt a kezelést kapod, ami kell.

(Én is egészségügyes vagyok, de nem bőrgyógyász.)

2012. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint melyik gomba? A barna, vagy a pirosos színű?
2012. máj. 6. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
a makk, az ütődések, meg a sérülések hatására ilyen foltos lehet. Lehet, hogy ez téged zavar, de igazából senki mást nem fog zavarni, ha összejössz valakivel. Én pl 5 éves koromban ütöttem be a farkam valamibe azt azóta ott van a nyoma. Egy barna folt, de ez barátnőmet egyáltalán nem zavarja. Ha meg nem viszket és tapintásra nem érzékeny, vagy fájdalmas, akkor nem valószínű, hogy gomba.
2012. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!