Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyváladékom világos...

A hüvelyváladékom világos fehér színű és kicsit sűrű, de nem viszketek és rossz szaga sincs. Holnap jön a barátom, emiatt szeretkezhetünk? Lehetséges hogy elkaptam valamit vagy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Hétfőn viszketett de nem egész nap, csak egy kis ideig, de azóta semmi. Viszont a váladék sűrűbb, és nem átlátszó hanem fehéres színű. A szaga nem annyira érezhető.

Nem tudom, elkaptam-e valamit. Kollégista vagyok ezért erre tippelek.

Szeretkezhetek a barátommal ettől még? Ő ugye nem fogja észrevenni hogy valami "bajom" van?

Köszi előre is!

17/L



2013. jún. 8. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
a hüvely váladék ahormonális változásoktól is változik. Ha nem vuiszket, csip fáj akkor lehettek együtt. Esteleg nem ártana gumival ha amugy nem azzal lennne, mert ha mégis van valami akkor ne kapja el és késöbb adja vissza neked.
2013. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladéknak a ciklus szakaszaiban más-más az állaga. Van, hogy tojásfehérjére emlékeztető, átlátszó, vagy krémes, esetleg ragacsos. Ha nem viszket, ég, csíp, nem változik nagyon az állaga, mennyisége, és nincs erős szaga, valószínűleg nincs gond.
2013. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!