Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez micsoda? Lehet, hogy meg...

Dorina90 kérdése:

Ez micsoda? Lehet, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta váladék jön, nem tudom hogy mi van. Mit csináljak? Lehet, hogy hamarosan megjön? Még túl fiatal vagyok hozzá.

2013. jún. 8. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogsz menstruálni, de biztosan nem lehet tudni, hogy mikor.
2013. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha a váladék fehéres, és nincs semmilyen fájdalmad, akkor folyásod van, ami gyakran jelzi a menstruációt, de hogy mikor jön meg azt nem lehet tudni, akár évekig is lehet előtte folyásod, és az első menstruácó után is. Ez teljesen normális, minden nőnek van, kinek több, kinek kevesebb. Használj minden nap tisztasági betétet. :)
2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. :)
2013. jún. 8. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
normális.általában az első vérzést 2 évvel előzi meg.
2013. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? :)
2013. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10 és ezért írtam hogy még egy kicsit korai lenne.
2013. jún. 9. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül lenne korai, az egyik barátnőmnek is 10 évesen jött meg....melleid vannak már? szőrösödsz? ha igen...akkor ez mind-mind annak a jele hogy hamarosan megjön :) (a hamarosan nem azt jelenti hogy holnap...hanem 1 héttől teljesen 1 évig is eltarthat ez a folyamat)
2013. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!