Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én vagyok az egyetlen lány a...

Én vagyok az egyetlen lány a sulinkban aki nem menstruál és ez zavar szerintetek meg fog jönni nemsokára nekem is?

Figyelt kérdés
Mert már vagy 3-4 éve serdülök de még nincs menstruációm szerintetek mi az oka és meg jön???

2013. máj. 21. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Addig jó, amíg neked nem jön meg, mert az nem nagy öröm.

2013. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Orulj amig nincs!Nem akarlak elrettenteni,de borzalmas dolog :( Az elejen en is orultem neki de most mar a hatam kozepere se kivanom.
2013. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok de a barátnőim között nem jó lenni amikor valamelyikük menstruál mert csak azt hajtogatják hogy ne aggódjak meg minden!!!De ciki, amikor mindegyiknek van (pedig van olyannak is akinek még csak menstruációja van és még nem is szőrösödik demég a mellei is laposak)de úgytudom hogy 16-17 éves koromig még akármikor megjöhet!
2013. máj. 21. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

figyi,az orvos szerint én már 12 évesen voltam elég fejlett a dologhoz,mégis csak 14 évesen jött meg. persze ez azért van mert késett egy bizonyos dolog miatt,de nincs kiírva a homlokomra hogy a többiekhez viszonyítva azért jött késve,mert...

az évfolyamon biztos van olyan,akinek még nincs. nálunk a legtöbb lánynak 11-12 évesen jött meg(évfolyamon is) és ehhez viszonyítsd az én 14 életévemet! és pont ez zavart,hogy fejlődésben nem voltam lemaradva,mégis 14 múltam az elsőnél :(

persze volt az osztályban 2 lány,akinek még nem volt akkor amikor nekem jelentkezett az első,de már az is cikis volt,amikor a többi lány megtudta hogy nekem mikor jött,mert mindenki azt gondolta rólam,hogy nekem is már 12-13 évesen már jelentkezett. pech.

én is 4 éve serdültem. 3 éve nőtt a mellem. 2,5 éve volt folyásom. az átlag pedig a fenti sorrendben: 2-3 év,2 év,2 év.

persze nekem állítólag késett 1 évet,mint kellett volna,szóval ha visszaszámolok,az is a törvényszerű.

remélem azért te nem süllyedsz le olyan szintre mint 2 csak is,hogy kamuzták! könnyen le lehet bukni és elég ciki,ha valaki (már) ebben a témában is füllent.

ui: én is azt hittem,hogy már sosem jön meg. aggódtam. már anya is(neki 13 évesen jött). ki is írtam kérdést gyik-re nem sokkal a 14 után. rá 3 hónappal jött meg.

2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
*csaj
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem az a ciki, hogy nem menstruálsz, hanem az, hogy ezt cikinek gondolod! Senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik, még Te sem!!! A menstruációnak 16 éves korodig kell megjönnie!!!
2013. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

17 éves korodig ráér megjönni.

Amúgy lehet, hogy "barátnőid" egy részének se jött még meg, csak szeretnének "nagylányoknak" tünni.

2013. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez volt. nyolcadikban már csak nekem nem volt meg, sőt kilencedikbe se, 15 évesen jött meg tizedikben. nekem ez nem volt ciki, örültem,hogy még nem jött meg,persze nyolcadikban a lányok mindig rácsodálkoztak,hogy "neked még nem jött meg??" ,kilencedikben meg nem mondtam el senkinek.


nyugi, meg fog jönni, utána meg majd visszasírod az azelőtti állapotot.:)

2013. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

de jó neked utolsó...

nekem nyolcadik elején jött meg,1 hónappal a sulikezdés után,de már hetedikben rácsodálkoztak hogy még mindig nincs.persze volt még rajtam kívül 3 lány akinek nem volt,de ők,á.. a többség azt hitte,hogy nekem már hatodikban megjött..

ma is feljött a téma. persze most már minden lánynak megvan közülünk (a 3-ból 2 lány már elment szerencsére),így nincs már olyan,akit cikiznének olyanért hogy nincs meg. persze az az 1 lány is kamuzta már. neki állítólag az e havi havija múlt hét szerdán "jött meg" (pont egy program előtt érdekes módon), ahhoz képest ma szinte nem mondott semmit. (arról volt szó,hogy ki milyen erős és hogy kinek lesz meg táborban) 1 mondatot alig mondott,pedig ahogy őt ismerem,mondta volna hogy az ő "ciklusai" milyenek.

nálunk elég sokáig "lenézték" azt,akinek nincs még meg,persze "elit" lányok között. a ribi csajsziknál az a menő,minél korábban jön,így nem csodálom hogy nem csak maguk között,de másokat is piszkálhatnak vele,konkrétan semmibe veszik azt,aki még nem nagylány...

most nyolcadikban már nem annyira,inkább a hatodikos-hetedikes csajoknál dívik ez a divat. ahogy általában. mert akkor jó pár lánynak nincs még és így az a téma hogy ki lesz a következő. nyolcadikra persze érthető,hogy az osztályokban 1-2 lány marad,aki úgy ballag hogy még nincs neki.

ja és 15 éves voltál tizedikben? akkor nyolcadikban gondolom 13. mert nálunk ez a "hazudós" csajszi is 13,ő a legfiatalabb. persze volt rajta kívül egy másik lány,aki minden tanévben megpróbált e téren füllenteni,de ez a csaj sem sokkal különb. na jó,de,normálisabb :D vagyis ő próbálja úgy intézni,hogy ne bukjon le,viszont én mindig rájövök. de nem említem neki. elég megkérdezni az anyját :D

2013. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*kinek

bocsi

2013. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!