Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mennyire volt hatásos a...

Kinek mennyire volt hatásos a cickafark, palástfű tea?

Figyelt kérdés
nekem nagyon rendszertelen a mensim olyan 3 havonta jön meg és ezért akarom kipróbálni h rendbe hozza e.
2009. okt. 9. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen jön meg, szerencsére, viszont nagyon szoktam görcsölni, és az első pár napot nem élem túl cickafarkfű tea nélkül. Hatásosabb nekem, mintha gyógyszert vennék be. Na, meg persze rendbe rakja az emésztésed is:)

Azt, hogy beállítja-e, erről nincs tapasztalatom.

2009. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem bejött. fél évig próbálkoztunk a babaprojektben, és semmi. aztán drasztikusan lecsökkentettem a cigit, és elkezdtem ezeket inni, és összejött! a ciklusommal nekem is évekig (13-27 éves koromig!!!) gondok voltak. nekem a Gynex nevű készítmény vált be, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2009. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is bejött, bár nem a mensi helyretételében, hanem a babaprojektben. egy hónapig ittam, és abban a hónapban teherbe estem. Azóta 29hetes az én kis pocaklakóm.

ha ilyen ritkán jön meg, szerintem kérj ki egy orvos véleményét is. :D

2009. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!