Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mától kezdeném el inni a...

Mától kezdeném el inni a málnalevél-palástfű kombináció kúra félét. Nem baj ha a ciklusom 2 napjától kezdem el inni? Tegnap jött meg. Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nem baj.

Nekem a málna eddig bevált. A hőm nagyon egyenletes, előrébb jött a pé (eddig 16-19 cn-ene volt), most 13 cn-en.

A cikk-cakk görbém egyenes lett, vonalzós.

2009. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet valamivel ízesíteni?mert hallottam hogy nincs valami finom íze
2009. ápr. 28. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno én is a 2. napon kezdtem el inni.Én cukorral ízesítettem.Szerintem hatásos.Nekem legalábbis bevált.Az első ciklus után összejött a baba.Pedig a tea előtt már egy évig próbálkoztunk,hiába.Most meg már 5hónapos a kislányom.
2009. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a citromlé nagyon elrontja. Közben rájöttem hogy jobb csak cukorral vagy édesítővel inni citromlé nélkül.
2009. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!