Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki a székesfehérv...

Kitty1977 kérdése:

Járt már valaki a székesfehérvári meddőségi klinikán? Kell érte fizetni? Kit javasolnátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 15:41
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én a helyedben nem a klinikát választanám... Kell fizetni, nem is keveset... mi náluk kezdtünk. Volt olyan, hogy egy nap (!) 50.000 Ft-ot otthagytunk a különböző vizsgálatokért+gyógyszerekért. Semmit nem haladtunk előre, mint kiderült, teljesen félre lettem kezelve. Végül Rubliczky doktor úrnál kötöttünk ki. Ő azonnal megtalálta a hibát, ami a meddőséget okozta. Elküldött vérvételre és a férjemet is megvizsgálták, de mindezt ingyen, a kórházban, pedig a magánrendelésére jártunk. (Egyébként rendel az sztk-ban is.) Ma már 7 hónapos a kisfiúnk :)

2013. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Hát én már nem tudom mit csináljak. Most ott tartok, hogy egy hét múlva van időpontom Hagymásy doktorhoz. Aztán nem tudom.
2013. jún. 11. 19:10
 3/4 anonim válasza:
Ha hozzá mész, akkor oké :) Ő jó és segít!
2013. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem, kis protekcióval jutottam be hozzá. :)
2013. jún. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!