Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ilyen, hogy az...

Mit tegyek ilyen, hogy az őrjítően fájó görcseim elmúljanak?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után ma megjött a mensesem,de annyira görcsölök,hogy szinte sírni tudnék,vettem be egy saridont utána Algoflex-m-et de nem sokat segített csak minimálisan,most már egy icipicit jobb,de még mindig borzasztóan görcsölök.Valakinek van erre valami bevált módszere könyörgöm valaki mondjon valamit,mert ez elviselhetetlen!!
2013. jún. 10. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Melegvizes palackot vagy törölközőt tegyél a hasadra.
2013. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm már körbe is tekertem magam meleg vizes törölközővel,de rájöttem hogy ülve sokkal jobb,mint fekve
2013. jún. 10. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress magadnak pózokat amelyekben nem görcsölsz annyira, foglald el magad valamivel ami nagyon leköti a figyelmedet, hívd fel valamelyik barátnődet és pletyizéskor biztos jobb kedved lesz... Egyébént csak úgy kíváncsiságból, mennyi ideje nem jött meg a menzeszed a mastani elött? Nekem szinte 5 hónapja nem jött meg egyáltalán, de még nagyon az elején vagyok... 14L
2013. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én a nyáron leszek 20 már több mint 7 éve menstruálok,és most 2 hónapig nem jött meg,egyébként én féltem is picit,hogy terhes vagyok,és folyamatosan lőttem el a teszteket,de ha te még ennyire az elején vagy akkor szerintem majd neked is be fog állni,bár nekem rendszeresen megjött az első vérzésem után minden hónapban,de ha esetleg nem akarna helyre állni,menj el anyukáddal egy gyermek nőgyógyászhoz(aki nem fog megvizsgálni ott) és mond el neki,ő biztos tud majd neked segíteni
2013. jún. 10. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Melegvizes zuhanyt engedj a derekadra és a hasadra. Ne ijedj meg ettől jobban fogsz vérezni, de a fájdalom enyhül. A későbbiekben pedig szedjél Ligetszépe olajat. Naponta 3x1 mokkáskanállal egész hónapban. Vagy vegyél Allither kapszulát és azt szedd!
2013. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsaitokat,venni fogok valamit,mert ezek a görcsök első és második nap elviselhetetlenek,remélem ez idővel elmúlik!!
2013. jún. 10. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elmúlik. Sajnos nekem egy életen át így volt. A Ligetszépe olaj tényleg enyhít rajta. Teljesen nem szünteti meg, de elviselhetővé teszi.
2013. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy életen át?? Te jó ég,ezek a görcsök szó szerint elviselhetetlenek,és sokan el se tudják képzelni,hogy mennyire tud ez fájni,Kedves utolsó,neked van gyermeked szülés után sem lett jobb?
2013. jún. 11. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Van két gyermekem, de nem lett jobb szülés után sem. Az igaz, hogy nem rendesen /császárral/ szültem őket. Tudom elkeserítő, de a megoldás a Ligetszépe. Azt nem mondom, hogy teljesen meg fognak szünni a görcsök, de annyira elviselhetők lesznek, hogy 1-1 Papaverin az első két napban remélhetőleg elég lesz.
2013. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oh az nem jó,hát mindenféleképpen beszerzem a Ligetszépe olajat és nagyon köszönöm a tanácsaitokat,remélem használni fog :)
2013. jún. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!