Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem ma jöt meg! Szerintetek...

Nekem ma jöt meg! Szerintetek milyen tampont használjak? Hogy mondjam el a szüleimnek? Ez nem cikki?

Figyelt kérdés
menszesz
2013. jún. 10. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha az első menstruációd jött meg, akkor ne tampont használj, hanem betétet. Anyukádnak mondd: "Anya, megjött a menstruációm"!
2013. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez az első menstruációd,akkor inkább betétet használj.Nem ciki,menj oda anyukádhoz és mondd meg neki.
2013. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen menj oda anyukadhoz es:"anya megjott"! Ezt tokeletesen erteni fogja. Ja es egyaltalan nem ciki, ne szegyeld, ez egy normalis dolog minden nonel, azt jelzi, hogy egeszseges vagy!

Szerintem, legalabbis en nem ajanlom az elso alkalomnal azt, hogy tampont hasznalj, maradj a betetnel, peldaul always normal, gyogyszertarban vagy kisebb boltokban sot aruhazakban is be lehet szerezni.


Sok sikert!:)

2013. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem ciki, ez teljesen természetes, a tested így működik...

Először nyilván a mini tampont próbáld ki, sőt ha van a boltban olyan, akkor azt a hegyesebb végű fajtát, könnyebb felhelyezni. Emlékeim szerint a legelső alkalommal vettem magamnak, mert a betét közel sem olyan kellemes viselet, de ez ugye személyfüggő.

Aztán meglátod, mikor mekkora kell, de legelőször épp elég kihívás a mini felrakása is. De hamar belejössz.

2013. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Odamész és tárgyiasan közlöd. ha esetleg van nővéred, aki megbízható, Ő is segíthet.


Betétet használj.

2013. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első mensihez én is betétet javasolnék. Majd később ráérsz vacakolni tamponnal. Nem ciki, teljesen szokványos, élettani jelenség, mint a pisi.

Ha cikinek érzed, négyszemközt közöld anyukáddal. Valahogy úgy, hogy "anya, azt hiszem megjött a havim/menstruációm/mensim/stb, tudsz segíteni?" Örülni fog neki, ha megtiszteled a bizalmaddal.

2013. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
13 éves vagyok. Ez egyáltalán nem ciki. Mondd csak meg neki. Örülni fog, hogy ilyen nagy lánya van már.:))
2013. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!