Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy az orromon...

Lehetséges hogy az orromon menstruálok? Ez nem vicc!

Figyelt kérdés

Először is kérlek vegyetek komolyan!

Szóval, 15 éves vagyok (egy hónap múlva 16!) és még nem jött meg a menzeszem!

Most lehet hogy orbitális baromságot mondok, de megfordult ez is a fejemben.

Az van hogy már lassan egy éve, minden hónapban 3-4 napig vérzik az orrom (volt hogy egy hétig is) és közben görcsöl a hasam!!! Nem tudom hogy lehetséges-e, de nagyon fura, főleg hogy a tünetek ugyan azok..Az elején nagyon fájt a hasam és nagyon véreztem, meg hogy 28-30 naponta van ez és kb. egy hétig!

Rengeteg orvosnál voltam és egyik sem vizsgált meg, csak elküldött, hogy ne fárasszam ezzel..De már mindjárt 16 vagyok!!!

Szerintetek?? Nagyon kétségbe estem!!!



2013. jún. 10. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Ez tényleg vicc!
2013. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha ilyen sokszor vérzik az orrod, akkor menj orvoshoz!
2013. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészetre menj, valószínűleg egy ér a hibás az orrodban, lápiszolni fogják.

De azt ne mond, hogy az orrodon menstruálsz, bár biztos egy ideig vicces témát szolgáltatnál az ott dolgozóknak :D

Technikailag abszolút lehetetlen, max. pszichés alapon fájdul meg a hasad is épp akkor.

2013. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Most lehet, hogy hülyeség,de évekkel ezelőtt kimaradt néhány hónapra a menstruációm, és ebben az időszakban nagyon sokat vérzett az orrom. Mikor rendeződött a helyzet, abbamarat az orrvérzés. Akármilyen hülyén hangzik, lehet összefüggés.
2013. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Most már csak azt kellene megvárni, amíg a baba megszületik az orron keresztül!
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
és a fül-orr-gégészet után a nőgyógyászhoz is ellátogathatsz, ő majd meg tud nyugtatni
2013. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Inkább vérnyomással függ össze az orrvérzés. Lehet ideges vagy, mert görcsöl a hasad, és ez felviszi.
2013. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Ez tok vicces!:D

Ilyen szeintem nem letezik! Menj el egy a ful-orr-gegeszetre, ha ott semmi akkor latogass meg egy nogyogyaszt, ha ott sem semmi akkor lehet, hogy pszihes alapon, mert talan varod nagyon, hogy jojjon meg! Tehat akkor mar csak a pszihiater maradt hatra.

2013. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges lenne, ha endometriosisod van az orrodban. De a méhedből akkor is kellene jönnie ilyenkor vérnek. Szóval ez valami más lesz. A menstruációd meg még 18 éves korodig megjöhet, az a normál határ. Ne siettesd, élvezd ki, hogy nincs, amíg még lehet :)
2013. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha ezt komolyan gondolod 15 évesen, akkor lehet, hogy valami csoda folytán tényleg a méhed van az agyad helyén :D
2013. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!