Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megjön a fehér folyás...

Szandy0320 kérdése:

Amikor megjön a fehér folyás a menstruáció előtt, akkor onnét mennyi időt kell számítani, hogy megjöjjön a menstruálás?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert, kb. olyan fél hónapja folyik a fehér folyás.
2013. jún. 10. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehér folyás (mennyiségileg függ,hogy jó-e vagy kóros-e) tulajdonképpen mindig van,az nem feltétlenül az előfutára. Vagy te úgy kérdezted,hogy most jönne meg legelőször neked?
2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 nappal utána szokott megjönni, de ez mindenkinél máshogy működik. De szerintem, ha fél hónapja folyik, akkor vagy most fog neked először megjönni, vagy betegség. :/
2013. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás kezdetétől kb. 2-3 éven belül jön meg a menstruáció, de ez csak egy átlag. Van akinek előbb, van akinek később. A lényeg, hogy 16 éves korodig kell megjönni az első menstruációnak.
2013. jún. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves korodig bőven ráér megjönni, de valószínűleg hamarosan megjön neked.
2013. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem szinte egész hónapban van fehér folyásom és onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy előtte 1nappal 'száraz vagyok' nincs semmi folyás.de ezt olvastam már, hogy másnál is így van
2013. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!