Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrós hüvelyfolyás, enyhe...

Túrós hüvelyfolyás, enyhe viszketés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap a suliban azthittem megjött (ez a hónap kimaradt idáig,mert hó elején kellett volna megjönnie..) kimentem és csak egy kis környi (1-2 cm kb) túrós állagú fehéres foltot találtam. Enyhe viszketés is volt. Ma szintén ugyan ez.

Mitől lehet? 15 éves vagyok kb 1 éve menstruálok rendszeresen



2013. máj. 30. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertőzés lehet. Menj el a nőgyógyászhoz mindenképp jó lenne.
2013. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Esetleg valami házi gyógymód?:/
2013. máj. 30. 19:34
 3/22 anonim ***** válasza:
hüvelygomba,tényleg menj vele orvoshoz.
2013. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvoshoz menni sajnos és bevallani se merem.. Valami olyan praktika nincs amitől elmúlik és én is meg tudom csinálni?
2013. máj. 30. 19:49
 5/22 anonim ***** válasza:

[link]


De még nézz szét a neten,hátha találsz megoldást.

2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálok várni vele még pár napot vasárnap-hétfő osztálykirándulás..:S
2013. máj. 30. 20:22
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár hónapja. Két napig Canestennel kenegettem és elmúlt :)
2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem kell szégyellni,kezeletlen kis dolgokból lesznek a nagyobb bajok. Az orvos előtt meg pláne nem kell semmit szégyellni.
2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Orvosi zsálya tea iszogatása. illetve pl. a kiránduláson: Verbena Zsálya cukorka gyakori eszegetése. De oda is vihetsz kulacsban zsályateát, de jó lenne cukor nélkül (ha kibírod). és Protexin Candide Plus kapszula bevétele, minden nap egyszer a főétkezés után, ettől jobb lesz a bélflórád állapota.

és nagyon fontos: ne igyál rövid italt, mert az imádják a gombák. Amiket imádnak a gombák, azok az alkohol, az ecetes savanyúságok, a cukros dolgok: sütik, stb.

Próbálj meg most húst enni salátával. (Ne savasító dolgokat, mint főtt tészta és kristálycukor.)

Ülőfürdőt is csinálhatsz gyógyteákból. Lavórba teszed a már megfőtt, leszűrt gyógyteát és a meleg vizet és abban üldögélsz 20 percig. Lehet bele tenni 1-2 csepp levendula olajat is.

Ha ezek nem elegek, akkor menj el a patikába és recept nélkül kapható Canesten hüvelykúp. Felhelyezel egyet és máris minden sokkal jobb lesz. Ha krémet is veszel, kizárólag kívülre kend / külsőleg! Belül csípni fog! Jobbulást!

2013. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Muszáj orvoshoz menned! Csak ő adhat megfelelő kezelést! Kísérletezéssel nagyobb bajt is csinálhatsz!
2013. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!