Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal lehet biciklizni?...

Tamponnal lehet biciklizni? Nem kényelmetlen, kellemetlen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyén van, akkor nem zavar, de amíg szárazabb, addig nem olyan kényelmes bicajozni vele. De szerintem bicajtól is függ, némelyiken jobban előre kell dőlni, az rosszabb szerintem.
2013. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha rendesen feltetted a tampont, akkor SEMMIT nem érzel belöle, ezért nem kényelmetlen. Ha úgy érzed, akkor nem jól van benn.
2013. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Persze.Sokkal kényelmesebb ,mint betéttel.
2013. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, hogy semmit nem ézünk belőle, de ha erős a vérzés, akkor hamar lejjebb kerül a tampon, úgy meg már rossz.
2013. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 intrepid ***** válasza:
34%
Szerintem ha én biciklizni akarnák, én inkább a biciklit választanám, mint a tampont.
2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól felrakott és rendszeresen cserélt tampon NEM fog lejjebb csúszni, akkor se, ha megtelik.

Teljesen kényelmes biciklizni.

2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még biciklizés előtt elolvastam, csak válaszolni most lett időm. Tényleg nem volt gond a biciklizéssel, egyedül a rázós, gödrös utakon volt kicsit kellemetlen, de ezt megspékelte a hasfájás is.

Régebben is próbálkoztam már tamponnal, többször is, de nem tudtam rendesen felhelyezni, nyomott, zavart, így rossz élmények maradtak meg, ezért féltem a biciklizéstől.


intrepid, gondolom, hogy férfi létedre a bicajt választanád a tampon helyett!

2013. jún. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!