Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljuk, hogy nem...

Hogy csináljuk, hogy nem legyen kényelmetlen/kellemetlen a szex 29hetesen?

Figyelt kérdés
misszionárius kilőve,ha én vagyok felül mindenem fáj,tegnap csináltuk hátulról,és olyan kellemtelenül szurkált a hasam.tippek,tapasztalatok?
2010. márc. 8. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg oldalról, vagy az a bizonyos 'kiskifli-nagykifli' :) Hátulról valószínűleg azért fájt, mert mélyen hatolt beléd a párod. Sok sikert, boldog babavárást :)
2010. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

34 hetes vagyok, és még mindig misszionáriusban csináljuk. Nekem csak így kényelmes, sajnos, a hasam súlyát már nem bírom el se lovaglóban, se kutyában, oldalról meg fáj és kicsúszik.


A párom teljesen a karjára nehezedik, a pocimra egyáltalán nem, és nem hatol be mélyre, így a méhszájat is védjük.


Próbálkoztunk ennek olyan változatával is, hogy ő az ágy mellett térdelt a paplanon, és az ágy legszélén feküdtem, és a nyakába tettem a lábamat.

2010. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is a misszionárius jött be, úgy hogy nem nehezedik rám az Ember.

Hátulról fáj, valóban, akkor vigyázni kell, ne menjen túl mélyre.

2010. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Majd kipróbáljuk az ágy széles megoldást :-) Remélem beválik,mert még messze a szülés utáni 6hét :-)))
2010. márc. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!