Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg, nyár végén...

Még nem jött meg, nyár végén elakarok menni orvoshoz, milyen vizsgálatot fog csinálni? Mire számítsak? Bővebben és további kérdés lent

Figyelt kérdés
November végén töltöm a 16-ot,de még nem jött meg normálisan.Ha jól emlékszem 6.ban jött meg először egy kicsit,majd abban is maradt.Ezen kívül még 3-ra emlékszem,de mindig pár hónap kimaradt,és csak nagyon kicsi jött meg..Idén csak márciusban jött meg,akkor volt a legnormálisabb,mert pár napot tartott nem csak 1-2-őt..A másik kérdésem ezt mi okozhatja?Valamilyen betegség?És,ha elmegyek orvoshoz ő mit csinál,milyen vizsgálatot?Le kell vetkőzni?Ettől nagyon félek,mert nagyon szégyenlős vagyok..
2013. jún. 14. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már réges rég elmentem volna...

Hormonprobléma, miegymás.

2013. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, le kell vetkőzni és megvizsgál alul is. A nőknek évente kell menniük rák meg egyéb betegségek szűrésére amikor fel is nyúlnak, hogy kenetet vegyenek (ha jól emlékszem így hívják) amit bevizsgálnak és jön az eredmény. Nekem 18 éves koromban kezdett el heteket késni és kaptam rá fogamzásgátlót nálad nem tudom mit javasol majd az orvos, mert 17-18 év alatt nemigazán ajánlott, de tényleg már rég el kellett volna menned nem értem, hogy anyukád mért nem vitt még el engem az enyém már akkor is elrángatott amikor olyan 12-13 éves koromban fehérfolyásom volt
2013. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben endokrinológust keress fel, majd utána nőgyógyászt.
2013. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

ja én azt hittem,még egyáltalán nincs.

Ha megjött már egyáltalán,akkor nagy baj nem lehet.

2013. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, le kell vetkőznöd, hiszen csak így lehet megvizsgálni, de nem teljesen meztelenre, hanem csak alulról. Arra gondolj, hogy Te nem egy szép fiatal lány vagy az orvos számára, hanem egy beteg a sok közül, akit neki meg kell gyógyítani!!!
2013. jún. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!