Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam! Milyen házi gyógymó...

Felfáztam! Milyen házi gyógymódok válnak be leggyorsabban? Vagy milyenek léteznek? 16/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vörösáfonya kapszula!!!
2013. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

kamillás ülőfürdő

Igyál sok sok vizet, hogy kimosódjanak a bacik. Menj gyógyszertárba vegyél walurinalt vagy tőzegáfonya kapszulát. Nekem ilyenkor csak az antibiotikum segít szóval ilyenkor tűzök a dokihoz.

2013. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Orvosi kezelest igenyel, otthon ezt kiegeszitheted ulofurdovel, mezei zsurlo, kamilla, csalan pl.
2013. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az ülőfürdő kis időre beválik de ha ujra mennem kell wcre akkkor ugyanolyan csipős érzésem van... kamillateát próbáltam még... esetleg más valami? dokihoz nem megyek!
2013. jún. 17. 10:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Én csalánteát ittam rengeteget. Az vizelethajtó így gyorsabban elmúlik a felfázás. Nekem használt!
2013. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és azt hogyan kell elkésziteni?
2013. jún. 17. 10:31
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát most pont nincs itthon, de gyógynövényesbe lehet kapni és rajta van a csomagolásán. Fontos hogy ne ízesítsd, mert nem lesz hatásos. Elég rossz így, de a hatás kedvéért megéri. Fontos hogy annyit igyál amennyit csak tudsz én mindig gyorsan leküldöm a torkomon :D
2013. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
értem.köszi
2013. jún. 17. 10:35
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Volt már vesemedence gyulladásod?

Mert ha eddig még nem és nem kezelteted orvossal a húgyhólyaghurutot, akkor még lehet!

Ez nem játék.

Bakteriális fertőzés okozza és amíg a baktériumok nincsenek kiölve célzott antibiotikumos kezeléssel a szervezetedből, addig azok ott lesznek és igen komoly gyulladásnak leszel kitéve.

El kell menni orvoshoz, pisilsz egy pohárba, megnézik a vizeletet és kapsz rá gyógyszert. Ennyi.

2013. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Minden más csak tüneti, illetve megelőző használatra van, de a kórokozókat nem pusztítja el a házipatika.
2013. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!