Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés után vettem...

Szeretkezés után vettem észre, hogy bennem valami fehér, sűrű darabok vannak. Olyan mint a fehérfolyás, csak apró, talán sűrűbb. nem tudom mik lehetnek azok a darabok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzés lehet. Doki javasolt.
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is volt ilyen, olyan túrószerű. Viszonylag egyszerűen kezelhető gomba volt, ha jól emlékszem, kúpot kaptam rá.

A doki azt kérdezte, voltam-e akkoriban strandon. Nem voltam, az akkori párom csalt és tőle kaptam el, csak akkor ezt még nem tudtam. Ezt most csak azért írom le, mert egyszerűen nem értettem, honnan kaphattam el, mikor mindig kínosan ügyeltem ott lent a higiéniára.

2013. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak strandon lehet ilyet összeszedni,meg hűtlen pasival. Nekem is volt már úgy ,hogy odafigyeltem mindenre,és gumit is használtunk. Nem feltétlenül jelet megcsalást.
2013. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem akartam azt sugallni, hogy esetleg hűtlenkedés van a dologban, csak leírtam, az én esetemben mit feltételeztek, és mitől volt ténylegesen. Ezzel nem azt mondtam, hogy másképp nem lehet összeszedni.
2013. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is fennáll és vannak más tüneteid is mint viszketés, büdös folyás, stb, akkor fertőzésed lehet.


Esetleg Canesten combit probálhatsz ami 2-3 nap alatt elmulasztja, ha nem akkor viszont irány az orvos.

2013. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sűrű, fehér folyásán kívül semmi más tünetet nem írt le, miért kell egyből canestent kínálni neki? Menjen már el egy orvoshoz, előbb tudja meg, hogy TÉNYLEG gombája van, aztán vegyen rá amit akar. Mert lehet gomba, igen, de ennyiből még lehet egyáltalán nem gomba.
2013. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, legalább tudok valahonnan elindulni, még ha nem is biztos hogy az :) köszönöm
2013. jún. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!