Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13/L vagyok. Nem jött még...

Vercsii kérdése:

13/L vagyok. Nem jött még meg, de valami nyálkás fehér folyás van mindig a bugyimban. Meg fog jönni? Segísetek!?

Figyelt kérdés
Hamarosan meg fog jönni? Mindig valami melegséget érzek bele folyni a bugyimba, és néha belenyílal a hasamba valami. Hamarosan meg fog jönni? Segítsetek! Nem csíp, és nem viszket.

#hasfájás #fehérfolyás. segítség!
2013. febr. 22. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogsz menstruálni, de sajnos nem lehet tudni, hogy mikor, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod! :)
2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Vagy meg fog jönni, vagy valamilyen betegség is lehet akár.
2013. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy hamarosan megjön, hordja magadnál betétet hogy ne érjen kellemetlenség ha épp nem vagy otthon amikor megjön.
2013. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hányinger az is a jele? Mert ma egyfolytában hányingerem volt!
2013. febr. 23. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

nem biztos. nekem is volt ilyen 2011 szeptemberében. én is azt hittem meg fog jönni,a folyásom is olyan volt,mint a ciklus előtt 1 héttel(könyvben olvastam).

és mikor jött meg? 2012 októbere..nekem is azt mondták hogy "hamarosan",és mégis mi lett..? 1 évvel és 1 hónappal rá jött csak a piroska.. még mindig nem értem,hogy akkor az a szeptemberi mi volt.

14L

(ui: elképzelhető hogy megjön,de ne éld bele magad,koppanhatsz is.a legtöbb lánynak úgyis akkor jön,amikor nem számít rá,tapasztalat!)

2013. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem élem bele magamat! XD De köszi. :)
2013. márc. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!