Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót szedek már 5 hónapja. Most először nem jött meg. Valaki tud segíteni, hogy miért lehet ez?

Tegnap kellett volna megjönnie.

2013. jún. 17. 16:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Mondjuk lehet terhesség miatt, vagy szimplán csak kicsit késik. Tabletta mellett sem feltétlen mindig ugyanazon a napon kell megjönnie.

Ha nem jön meg a szünetben, csinálj tesztet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2013. jún. 17. 16:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De elég durva hasmenésem van, ez jelenthet valamit?.. nem nagyon örülnék a terhességnek :/

# 2/15Időpont 2013. jún. 17. 17:30 Privát üzenet
Antibébi mellett egy nap késés nem késés. Ötezer fok lett kint, megy is a hasad.. Ha már elkezdted volna a következő levéllel szedni és még mindig nem jött volna meg, AZ jelentené azt, hogy MOST nem jött meg. Nem kötelező ugyanazon a napon megjönnie és ne kapj egyből pánikot se. Várj szépen, ha nagyon nem akar megjönni, akkor csinálj egy tesztet. De nem atomóra a tested, ennyi belefér.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2013. jún. 17. 17:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké köszönöm, remélem, hogy nincs, nem nagyon férne még bele egy baba az életembe :)

# 4/15Időpont 2013. jún. 17. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ma reggel megjött, de nagyon pici és azota se semmi..

# 5/15Időpont 2013. jún. 18. 08:49 Privát üzenet
Szia, nem akarlak ijesztgetni, meg nem is biztos, hogy nálad úgy fog hatni a yasminelle, de én sokáig szedtem, mégis teherbe estem mellette, pedig jól szedtem. Én nem nagyon bíznék ebben a tablettában, meg már sokan írták máshol is, hogy így jártak vele.

# 6/15Időpont 2013. jún. 20. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Újajj, oké, köszönöm a választ.

Akkor azt is kérdezném még, hogy fejfájás lehet terhesség tünete? Köszi

# 7/15Időpont 2013. jún. 21. 09:08 Privát üzenet
Hát ezt nem tudom neked megmondani, nekem csak rosszulléteim voltak meg ilyenek, szinte csak ezek a tipikus tünetek, fejfájásom nem volt.

# 8/15Időpont 2013. jún. 22. 19:05 Privát üzenet
Megjött végül, vagy mi történt?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2013. jún. 27. 17:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát.. vér nagyon nem akart jönni, csak nagyon kevés, amugy inkább barna, és kb 3 nap alatt el is ment.. nem vettem tesztet.. elmentem nőgyógyászhoz, le se szart konkrétan, meg se vizsgált meg semmi :( kicsit el voltam keseredve.

# 10/15Időpont 2013. jún. 27. 18:34 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hónapja szedek fogamzásgátlót (yasminelle). A betegtájékoztatóban azt írják hogy a gyógyszerszünet 2. vagy 3. napján kell jelentkeznie vérzésnek. Mi van akkor ha nem jön meg?...
Kb 4 éve szedek fogamzásgátlót (yasminelle) kéne szünetet tartanom? Csak félek, mert nekem nagyon durva szokott lenni a mensim.
Yasminelle fogamzásgátlót szedek. Tapasztalat vele kapcsolatban?
Yasminelle fogamzásgátlót szedek 5 hónapja. Délután 3kor szoktam bevenni minden nap de ma elfelejtettem. Nem lesz baj ha most majdnem 6 órával később szedem be?
10 hónapja szedem a yasminelle fogamzásgátlót. Múlt hónapban és most is tabletta szedése mellett 3 nappal előbb jött meg. Mitől lehet ez?
Szünet nélkül szedtem két havi fogamzásgátlót (Yasminelle). Jövőhéten kellene megjönnie, de pár napja állandó vizelési ingerem van. Ez lehet attól, hogy nem tartottam szünetet?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!