Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek már 5 hónapja. Most először nem jött meg. Valaki tud segíteni, hogy miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie.
2013. jún. 17. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És miért nem veszel egy tesztet?...
2013. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Holnap tervezem, bár igazából azért nem vettem, mert nem nagyon észleltem magamon tüneteket azon kivül, hogy nem nagyon akart megjönni, és annyira bízok abban, hogy nem vagyok benne a 100 nőből 2-be, akiknél megesik , hogy fogamzásgátló mellett terhesek lesznek :)
2013. jún. 27. 18:51
 13/15 anonim ***** válasza:
De ha véletlen mégis beleesel, akkor megvárod, hogy dönteni se tudjál arról, hogy mi legyen a babával...
2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van :)
2013. jún. 27. 19:33
 15/15 anonim válasza:
Szia! 6. és 8. válaszoló vagyok. Vettél már tesztet? Ha igen mi lett az eredmény? Nőgyógyászt meg keress egy normálisabbat...
2013. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!