Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátlót...

Yasminelle fogamzásgátlót szedek már 5 hónapja. Most először nem jött meg. Valaki tud segíteni, hogy miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie.
2013. jún. 17. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet terhesség miatt, vagy szimplán csak kicsit késik. Tabletta mellett sem feltétlen mindig ugyanazon a napon kell megjönnie.

Ha nem jön meg a szünetben, csinálj tesztet.

2013. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De elég durva hasmenésem van, ez jelenthet valamit?.. nem nagyon örülnék a terhességnek :/
2013. jún. 17. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Antibébi mellett egy nap késés nem késés. Ötezer fok lett kint, megy is a hasad.. Ha már elkezdted volna a következő levéllel szedni és még mindig nem jött volna meg, AZ jelentené azt, hogy MOST nem jött meg. Nem kötelező ugyanazon a napon megjönnie és ne kapj egyből pánikot se. Várj szépen, ha nagyon nem akar megjönni, akkor csinálj egy tesztet. De nem atomóra a tested, ennyi belefér.
2013. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, remélem, hogy nincs, nem nagyon férne még bele egy baba az életembe :)
2013. jún. 17. 17:45
 5/15 A kérdező kommentje:
ma reggel megjött, de nagyon pici és azota se semmi..
2013. jún. 18. 08:49
 6/15 anonim válasza:
Szia, nem akarlak ijesztgetni, meg nem is biztos, hogy nálad úgy fog hatni a yasminelle, de én sokáig szedtem, mégis teherbe estem mellette, pedig jól szedtem. Én nem nagyon bíznék ebben a tablettában, meg már sokan írták máshol is, hogy így jártak vele.
2013. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Újajj, oké, köszönöm a választ.

Akkor azt is kérdezném még, hogy fejfájás lehet terhesség tünete? Köszi

2013. jún. 21. 09:08
 8/15 anonim válasza:
Hát ezt nem tudom neked megmondani, nekem csak rosszulléteim voltak meg ilyenek, szinte csak ezek a tipikus tünetek, fejfájásom nem volt.
2013. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Megjött végül, vagy mi történt?
2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát.. vér nagyon nem akart jönni, csak nagyon kevés, amugy inkább barna, és kb 3 nap alatt el is ment.. nem vettem tesztet.. elmentem nőgyógyászhoz, le se szart konkrétan, meg se vizsgált meg semmi :( kicsit el voltam keseredve.
2013. jún. 27. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!