Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédülés, fejfájás, hányinger....

Katherine87 kérdése:

Szédülés, fejfájás, hányinger. Mitől?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve időnként rám tőr a rosszullét. Ami fejfájás, szédülés, hányinger, fokozott verejtékezés, néha légszomj szerű érzés, gyengeség. Régebben csak néha éreztem, de mostanában sűrűbben. Szinte minden reggel úgy kelek fel, hogy rosszul vagyok ami főleg szédülés, hányinger. Úgy megyek dolgozni hogy semmi erőm. Aztán úgy dél körül megjavul, elmúlik, aztán estére ismét jelentkezik, akkor már többnyire a szédülés és a rossz közérzet dönt le a lábamról. A neurológus a szédülésre felírta a Betasercet, szedtem, úgy dönt hogy a doboz végére érve elmúlik, de újra jelentkezett a tünet. Aggódnom kellene? Mitől lehet?? Valakinek volt hasonló tapasztalata?

2013. jún. 18. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Terhes vagy. Viszont ha ferfi vagy, akkor nemtudom.
2013. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Viccelek, fogalmam sincs
2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Menj el egy kivizsgálásra
2013. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már voltam kivizsgáláson. Bőrgyógyászaton, nőgyógyászat, endokrinológia, neurológia. Megcsinálták a hormon vizsgálatot is, de annak eredménye még mindig nem érkezett meg, pedig kb. 4 hónapja már. Először azt mondták PCO szindróma, de a másik meg azt mondja nem, egyik azt mondja szedjem a fogamzásgátlót, a másik azt mondja ne. Viszont a bőröm pattanásos is, pedig a tini kort már elhagytam jó pár évvel. Viszont az állandó rosszullét elég kikészít, na meg ez a nagy izzadás.
2013. jún. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!