Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aviva módszer mennyire hatásos?

Aviva módszer mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes elmenni a tornára? rendszertelen, fájdalmas menstruáció, 1,5 éve, endometriózis és PCOS gyanú.


2013. jún. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem elmultak a policiszták és 31 napra megjött az első hónapban, az elmult 2 évben egyszer jött meg 32 napra a többi ciklus mind 35-40 nap körüli volt.
2013. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egy alkalom az elegendő szokott lenni? rendszeresen sportolok, a mozgáskoordinációm nem rossz, viszont pénzem nem nagyon van. De ha érdemes, elmegyek, ha jól néztem, könyvvel együtt megvan 10000-ből, ráadásul a szomszéd utcában van a Tóth Lívia. vagy kihez érdemes menni?
2013. jún. 19. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kellett 2-3 gyakorló óra hogy teljesen rögzüljön és helyesen csináljam. Egy óra 1300Ft szóval nem vészes. Mindegy kihez mész. Nem ajánlott mellette egyéb mozgás, főleg cardio nem. Az durva ha endod is van és PCOS is. De sajnos előfordul együtt, nem egyről hallottam már.:(
2013. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lovaglás, de ezt már nagyon régóta csinálom, nem hiszem hogy abba tudom hagyni :) (lelkileg is jót tesz, meg ha a lovon ülök, akkor kb el is múlik a hasgörcs, de legalábbis nagyon minimálisra csökken :) )

Köszönöm szépen a segítséget, fel is veszem vele a kapcsolatot!

2013. jún. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!