Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után úgy nézek ki, mint...

Evés után úgy nézek ki, mint egy több hónapos terhes. Hogy lehet ezt csillapítani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, szép, lapos hasam lenne, de a nap 24 órájában fel vagyok puffadva, akkor is, ha aznap csak egy fél szendvicset fogyasztottam, lényeg, hogy ettem. Ha kb. 2 napig nem eszem, akkor áll eredeti állapotára vissza. Egy normális adag ételt nem tudok kellemesen elfogyasztani, mert már közben is el kezd feszülni a gyomrom.
2012. febr. 4. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Látogasd meg a háziorvosod, ez kóros emésztési probléma.
2012. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fordulj orvoshoz,ne kezd el otthon kúrálni magad,mert ebből előbb-utóbb súlyos egészségügyi problémáid lehetnek.És a fent leírtak alapján haladéktalanul fordulj orvoshoz.

Tudod a bélcsavarodás,ami elsősorban a rossz emésztőrendszer működés miatt lép fel,halálos kimenetelű is lehet.

Ilyen súlyos puffadás mellett eszedbe se jusson hashajtóhoz nyúlni,mert nagyon kockázatos.

Holnap reggel,az legyen az első dolgod,hogy elmész a dokihoz.

2012. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, de már körübelül 3 éve kezdődött. Egyszerűen mindentől felpuffadok, egy pohár víztől is akár, nagyon zavaró dolog.Nekem is legalább egy teljes nap kellene evés nélkül hogy eredeti állapotába kerüljön, de akkor meg éhen halnék. Én sok mindent kipróbáltam már, sőt edzek is rendszeresen, de az evés utáni puffadás nem múlik. Ha esetleg találtál valami megoldást, akkor írd le *.* hátha nekem is segítene.
2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!