Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lennék? Stressz betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lennék? Stressz betegség? Vagy mi ez aki tud segitsen

Figyelt kérdés
vagy 3 hete általába esténként hányingerem van a mellem feszül hasmenésem is voltde mostmar inkabb székrekedés has puffadás mell fájdalom fogamzásgatlot szedek tehat nemtudom hogy most ez lehet e terhesség vagy másra utal 1 hét mulva kell megjönnie de ha valakinek volt ilyen akkor segitsetek hátha okosabb leszek

2013. ápr. 16. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Spontán a fogamzásgátló is okozhatja, a stressz meg besegít neki. Azért nem árt, ha néha csinálsz egy tesztet.

Meg dokinak is szólni kell, ha mellékhatásai vannak, lehet cserélni kell a gyógyszert.

2013. ápr. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
több mint fél éve szedem eddig nem volt gond föleg azert szedem mert ciklusom rendszertelen volt sok is volt és fájdalmas a vérzés de miota szedem nem volt ilyen probléma mint most elöször azt hittem elkaphattam valami virust de azota puffadás feszülés megvan és két napja egy kis vér is jött barna de nemsok tehát ...
2013. ápr. 16. 02:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már 30 közelében vagy, akkor sanszos hogy teherbe estél. Az érett nőknél nem hat olyan jól a fog.gátló.
2013. ápr. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok multhonapba volt pár alkalom amikor elfelejtettem bevenni a szemet de amint eszembe jött rögtön potoltam de ehonapba végig idöbe pontosan szedtem minden nap
2013. ápr. 16. 02:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már vérzett is, ott valami nem ok. Először is vegyél egy tesztet, aztán irány doki, elmondani neki a tüneteket. (Fél év után is jelentkezhet, nem ritka, hogy cserélni kell a gyógyszert)
2013. ápr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát menni kell most ugyis majd iratni de elöször megvárom h megjön e amugy nem ugy hogy vérzet mint menzeszkor csak wc papiron láttam h kicsit barna épphogy
2013. ápr. 16. 03:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Az "elfelejtettembevenninéhányszemet" nem hangzik túl jól.
2013. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandranyh válasza:
Szerintem várd meg a menstruáció megjövetelének idejét, ha nem jön meg minden képen vegyél tesztet. Nekem is esténként volt hányingerem, én megvártam a menstruáció idejét sőt én rávártam egy hetet, voltak ugyan úgy görcsöléseim meg szédüléseim mint egy menstruációnál, biztos voltam benne hogy megfog jönni, és még sem teszt pozitív lett, babát várok!
2013. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy az vagyok de meg ha szedem is rendesen a gyogyszert akkor is melle megszakitassal vedekezunk, tehat ha szedem is akkor se megy belem tudom hogy lehet elovaladektol is de annak kicsi az eselye holnap megyek dokihoz hogy a gyogyszer-e amugy nemtudom allando vizelesi inger es vegulis nem csak inger mert mindig sokat pisilek lehet e a gyogyszertol?es koszonom a valaszokat :)
2013. ápr. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!