Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Hamarabb...

Mi bajom lehet? Hamarabb megjött 10 nappal, és harmadik nap is nagyon görcsölök?

Figyelt kérdés

10 nappal jött meg korábban, általában nekem pedig elég pontos. Első nap picit görcsöltem, meg rázott kicsit a hideg, szokásos tünetek. Második nap is begörcsölgettem. De ami furcsa, hogy harmadik nap nagyon erős görcseim voltak, amik sose szoktak lenni első napon se, harmadik napon meg egyáltalán nem szoktam görcsölni már. Ráz a hideg, van pici hőemelkedésem, és pici hányingerem van.


Egy hete voltunk koncerten ahol nagyon megáztam, de nem fáztam meg utána. Ilyen méhnyálkahártya gyulladás lappangási ideje lehet egy hét? megjöhet attól hamarabb, és megázás is okozhatja?


A párommal tuti nem csaljuk meg egymást, és én csináltattam korábban clamydia tesztet, ami nekem negativ, tehát baktérium ilyen értelemben nem okozhatja.


A vérzés alatt tampont használtam, ettől kaphattam el valami fertőzést? De akkor sem értem miért jött meg hamarabb, és miért görcsöl harmadik nap is ennyire.


Nem védekezünk egyébként, de nem hinném hogy ez terhesség.


mit csináljak? segítsetek.



2013. máj. 27. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!