Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm és...

Késik a menstruációm és aggódok, vajon állapotos lennék vagy más problémám van?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,természetesen már rég beállt a ciklusom.A barátommal nem akarunk lefeküdni még,nem is tettük,de azért néha nehéz uralkodni magunkon és történik ez-az. Van rá lehetőség,h attól is állapotos legyek,ha úgy

"dörgölődött" hozzám,h rajtam nadrág(akár egész vékony) és bugyi is volt? A legutóbbi ciklusomnál 2,5 hetet késett,ami már nem normális,mivel elég rendszeres máskor és pontos,ráadásul nagyon furcsa volt,kevés és rózsaszinű. Ma már megint 6 napja késik és semmi jelét nem láttam annak,h várható volna már. Lehetséges így is? :(



2013. jún. 21. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen azért nem ártana tisztában lenni azzal,hogy mitől eshetsz teherbe és mitől nem. Nyilván nadrágon keresztül nem tud senki teherbe ejteni...
2013. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már orvosnál? Nem normális ennyi idősen az ilyen rendszertelen menstruáció, ő majd segít. Amúgy meg pettingeljetek, ne dörgölőzzetek... 19 évesen azért legyen már annyi sütnivalód, hogy ha van fizikai korlát, akkor nem esel teherbe.
2013. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,gondoltam,h esélytelen,de annyira aggódok amiatt,h nem jön meg,h már nem tudok mire gondolni.Köszönöm ismét :)
2013. jún. 21. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
természetesen a terhesség esélytelen. Igy hogy nem egyszeri a késés nem ártana elmenni egy nőgyógyászhoz mivel lehet szervi oka is, de lehet hormonális is.
2013. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!