Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik a gyerek nőgyógyás...

Mi történik a gyerek nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

9 éves vagyok és hétfőn kell mennem gyereknőgyógyászhoz.

Mit fognak ott csinálni velem? Mennyire kell leöltöznöm? Anya be kell h jöjjön?


2013. jún. 21. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mi az oka annak, hogy ennyire fiatalon nőgyógyászhoz mész?
2013. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A strandon elkaptam valami betegéget
2013. jún. 21. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Alulról kell levetkőznöd, és ha akarod, akkor Anyukád Veled lehet.
2013. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
be mehet de a vizsgálat közben nem fog nézni hogy mit csinálnak veled ott lent, jó esetben te meg az orvos és az asszisztens lesztek egy függöny mögött, anyud a másik oldalon.
2013. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Uhh szegényem ilyen fiatalon... Anyukád veled lehet, a doki megnézi mi a helyzet lent. Valószínű kapsz gyógyszert szájon át alkalmazandót, meg olyat, amit fel kell dugnod. De erről majd tájékoztatást ad az orvos.


Jó tanács, jó idő van húzz fel szoknyát, azt nem kell levenned, csak a bugyidat, így nem érzed magad olyan meztelennek. Ha mégis nadrágba mennél, akkor húzz hosszított pólót, ami a feneked alá ér.

A dokinak mondj el minden tünetet. Az se biztos, hogy rád néz, mert lehet a tünet alapján tudja már, hogy mi kell neked, de ha biztosra akar menni, akkor megnézi mi a gond odalent.

2013. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen voltam először. Le kellett vetkőznöm alulról, megvizsgált végbélen keresztül, meg megtapogatta a hasfalamat. Sajnos anyukám is mindent látott, így elég kellemetlen volt.
2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy mit keres a végbélben, ha a hüvelyben van a probléma???
2013. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatal lányokat gyakran a végbélen keresztül tapogatja ki az orvos.

Ha szerencséd van, akkor női orvos lesz.

2013. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es: Azért választja a végbelet, mert a belső szervek fejlettségét, meg hogy minden rendben van-e, ki tudja ott tapogatni, anélkül, hogy az ujját vagy valamilyen műszert kéne dugnia egy fejletlen, szűz kislány hüvelyébe.

Ha a hüvelyben van a gond, és mondjuk kenetet akar venni, akkor természetesen elvégzi, de az más tészta.

2013. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltál kislány?

Doktornő volt ugye?

Anyud veled volt?

2013. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!