Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor a mióma erős vérzést...

Amikor a mióma erős vérzést okoz, pontosan hogyan okozza ezt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

képzelj egy el vérhólyagot, amikor kipukkan, akkor kivérzik

ez történik a miomával is, csak ebben több a vér

2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, csak egészen más. A myoma egy jóindulatú izomdaganat,ami nem tartalmaz vért,mint a vérhólyag,tehát nem is vérzik ki.(a cysták tartalma folyadék,akár vér,stb.a myoma azonban nem cysta)

Myoma esetén a vérzészavar leginkább azért van,mert a myoma miatt a méhizom összehúzódása akadályozott,ami miatt az itt található erek nem szűkülnek be.

2013. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es, ne haragudj, de kevered a szezont a fazonnal. A mióma nem tud kivérezni, mert az az izomszövet elburjánzása. MOndjuk, mint egy szemölcs, ha úgy könnyebb elképzelni.

A második válasz a megoldás, ezért van ilyen vérzés.


Nekem elhúzódott vérzés volt, alvadt darabokkal (bocsi, de ez a kérdés), és ha felálltam, akkor elöntött.


Rossz hír, hogy a mióma eltávolítása után sincs változás.


Olvastam azt is róla, hogy a durva vérzés az ösztrogén-szint miatt is lehet, ami ugye miómásoknál nagyon magas.

2013. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!