Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy a psjzsmirigy...

Lehet hogy a psjzsmirigy alulmüködés miatt türöm ennyire rosszul a meleget? Folyton fáj a fejem és gyenge vagyok. Inkább ilyenkor forróságban.

Figyelt kérdés
Szedem rá a gyógyszert.de már nem mehetek betegállományba mert kirugnak.folyton hányingerem van.el fog ez mulni valaha? vagy csak nyáron ilyen rossz?
2013. jún. 22. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Én példálul nem vagyok pajzsmirigy beteg, és enélkül is gyenge vagyok, fáj a fejem, és hányingerem van ebben a nagy melegben. Fejfájást nem tudom produkálhat-e a pajzsmirigy alul működés, de a gyengeség/fáradtság, és étvágytalanság lehet attól. Na de ugye az étvágytalanság nem ugyanaz , mint a hányinger. Szerintem Te is inkább a melegtől vagy rosszul.
2013. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudok enni csak kicsit. akkor is hányinygerem van inkább csak iszom.
2013. jún. 22. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a túlműködés tünete, ha nem bírod a meleget. Bár ezt még egészséges embernek is nehéz elviselni.
2013. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom mert mikor tulmüködött 5 éve ugyanezek a panaszok voltak mint most amugy érdekes a pulzusom is magas mint anno.ez a meleg kikészit
2013. jún. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!