Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi egyéb panasz (mint pl...

Semmi egyéb panasz (mint pl folyás stb) nincs, mégis érzékenyebb a puncim szex közben. Ez normális? Veletek szokott ilyen előfordulni?

Figyelt kérdés
Pl. ha nem vagyok elég nedves akkor kellemetlen, és kicsit fáj, néha még az ujjazás is. De van amikor viszont szerintem elég nedves vagyok, mégis egy nagyon kicsit mintha égne.. Régen sokáig küzdöttem ilyen jellegű panasszal (hüvelygyulladás miatt) és mindig félek tőle, hogy visszatér, ezen a kattog az agyam és szerintem néha már beképzelem a dolgokat. Mert ugyanakkor mikor nagyon kívánom a barátomat akkor viszont semmi kellemetlent nem tapasztalok.

2013. jún. 22. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja de és ez olyan hihetetlen, hogy csupán azért fájna, mert hogy nem vagyok rendesen felizgulva és nem tudom magam elengedni.
2013. jún. 22. 15:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt akarom, hogy szex után érzem, hogy "volt valami" tehát hogy használva volt vagy hogy mondjam :D Nem tudok szebb kifejezést. De ezt is csak olykor-olykor és semmi kellemetlen.
2013. jún. 22. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy eléggé felizgulva tejesen normális ez. Ha hiszed hanem azért van, semmi más oka nincs. én addig be sem engedem a férjemet ,mert akár napokig kellemetlen tud lenni, mivel kidörzsöli. Az is normális hogy utána érzed ezt a használva volt dolgot. én is érzem, pedig átlagos méretű a férjem de kb fél órát érzem.
2013. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én kb pár órán át érzem, esetleg fél nap. De nem az, hogy fáj csak "érzem".
2013. jún. 22. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális nyugi.
2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!