Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyammatos pisilési inger....

Folyammatos pisilési inger. Nem birom tovaáb valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Olyan pár napja kezdődött,felfázásos tünetek,Tegnape lmentem a hülye fejemmel fürdőbe,azóta valami kegyeteln főleg estére, azt az érzést érzem órákon keresztül,mint amikor már nagyon nagyon kell pisilnod,hogy alig birod tartani,akkor is ha épp pisiltam! Ebbe bele lehet őrülni!Enyhe sárgás folyásom van. Mi lehet ez? Tavaly nyaron is mintha lett volna ilyen a nagy melegegben de akkor szerintem nem volt ilyen rossz. Most szedek azt a piros bogyos tablettat is,de nem nagyon segit. segitsen valaki! Ha orvoshoz megyek akkor hova,női avgy körzetgi? de oda csak hétfőn tudopk,és ki tudja ad e rogton valamit....?
2013. jún. 22. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

próbálj meg szerezni nitrofurantoint. (sajnos vényköteles, de hátha kiadják!)

5 napig 3x1. Ez felfázás, vagy húgyúti fertőzés, de jó rá.

2013. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 András145 válasza:
szedsz valamilyen más gyógyszert?(alergia,gyülladás,)
2013. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyébként urológushoz vagy nőgyógyászhoz mehetsz vele. de ne várj hétfőig. A nitrofurantoin jó!
2013. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hetvegen nem nagyon van csak ugyeletes,de az meg néha gyerekorvos,néha egyszeru korzeti,csak azta a piros bogyos cuccot szedem amit reklamoznak,
2013. jún. 22. 18:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Urológushoz menj.


Ha nagyon rossz, menj el az ügyeltre este, valamit fognak segíteni.


Egyszer én külföldi nyaralás előtt voltam így. Hát képzelheted....

Nekem az egyéb gyógyszerek mellett írtak fel No-spa-t is.


Többek között használati javaslata: Húgyúti eredetű simaizomgörcsök: húgyúti (vese-, húgyvezeték) kövesség, vesemedence-gyulladás, húgyhólyag-gyulladás, húgyhólyaggörcs.

2013. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huha,hat remelem semmi olyan,és neked mi bajod volt?Tavaly elmult magatol ,de aztan visszajott meg par napra amikor szinten ezek a melegek voltak,de aztan elmult.Megyek az ugyeletre amint jon a baby sitter
2013. jún. 22. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi bajom volt, mert akkor is még ezt éreztem jó darabig, mikor semmi fertőzést nem tudtak kimutatni.


Szép lassan elmúlott.

2013. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott a doki.
2013. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csinált gyorstesztet,vér és fehérje is volt benne,elég sok. kaptam antibiotikumot,remelem hamar hatni fog...hetfon menjek vissza a körzetimhez....köszi!!!!
2013. jún. 22. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
valaki??? egy orvos tud segiteni mi itt nem.
2013. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!