Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyammatos pisilési inger....

Folyammatos pisilési inger. Nem birom tovaáb valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Olyan pár napja kezdődött,felfázásos tünetek,Tegnape lmentem a hülye fejemmel fürdőbe,azóta valami kegyeteln főleg estére, azt az érzést érzem órákon keresztül,mint amikor már nagyon nagyon kell pisilnod,hogy alig birod tartani,akkor is ha épp pisiltam! Ebbe bele lehet őrülni!Enyhe sárgás folyásom van. Mi lehet ez? Tavaly nyaron is mintha lett volna ilyen a nagy melegegben de akkor szerintem nem volt ilyen rossz. Most szedek azt a piros bogyos tablettat is,de nem nagyon segit. segitsen valaki! Ha orvoshoz megyek akkor hova,női avgy körzetgi? de oda csak hétfőn tudopk,és ki tudja ad e rogton valamit....?
2013. jún. 22. 18:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó,hetvegen amikor otthon ülsz két gyerekkel,és nem egyszerű megoldani semmit,plusz még a falat is kaparod az álladnó pisilési ingertől,nem biztos hogy nem jutna eszedbe másoat megkérdezni,hatha mondanak pár hasznos ötletet,vagy esetleg leirjak hogy ebben a melegben ők is összeszedtek valamit,de A., vagy elmult magatol,vagy B., megmondjak hogy szerintük is hagyjak itt csapot papot és huzzak orvoshoz. Köszi.
2013. jún. 22. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én a kérdezőt megértem, mert én is a falat kapartam kínomban egy ilyen helyzetben.


Örülök, hogy jobban vagy!

2013. jún. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérj laborba beutalót, mert ott részletesebb a vizsgálat.
2013. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!