Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tampon/betét? Bővebben...

Melyik tampon/betét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Héééy Csajok, nektek melyik tampon vagy betét jött be a legjobban és miért? És az normális ha egyik percben még boldog vagyok mert van a menstruáció mivel lehet majd babám, másik percben görcsös fájdalmaim vannak és akkor azt kívánom bárcsak ne lenne ez?
2013. jún. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

En az elejen probaltam a Libresse-t de nagyon rossz a minosege! Elszakadt es az egesz ,,vatta" kijott darabokban belole.

Utana probaltam az always-t, ami bevalt.

Tamponok kozul o.b.-t hasznalok.

Ez valahol termeszetes, hogy mikor gorcsol azt mondod barcsak ne lenne.

18/L

2013. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején Always-t használtam,jó nedvszívó,de a műanyag borítása nagyon zavart.Utána váltogattam a márkákat,mindig mást vettem.A Lidl-ös Siempre vált be leginkább.Tampont nem használok.

17/L

2013. jún. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az Alwayst használom.Kicsit zörgős de én azzal érzem magam biztonságba!És jól tart. :) Nekem is sok a hangulatingadozásom mikor meg van.
2013. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
11 vagyok és sok a folyásom én most a libresset használom de olways is jó ( még csak próbálgatok)
2013. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!