Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés után, hüvelyfl...

Gombás fertőzés után, hüvelyflóra visszaállítása tejsavas irrigálással. Hogyan, mennyit, részletek lent?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit buta kérdés, de még soha nem csináltam ilyet... annyi infot kaptam az irrigáláshoz, hogy 5ml tejsavat adjak 1 liter vízhez. én úgy gondoltam, hogy ha elfogyott a kúp kb. 2-3 napig használnám napi 1szer, az jó? 2 decis az irrigátor, hányszor töltsem fel? mik a tapasztalaitok, mit javasoltok?
2013. jún. 24. 01:40
 1/3 A kérdező kommentje:
a kúpot is, a krémet is és a tejsavat is nőgyógyász írta fel, csak vagy nem tértünk ki ezekre, vagy csak simán elkavarodott az információ a fejemben:D
2013. jún. 24. 01:48
 2/3 anonim válasza:

Nekem a gyógyszertárban azt mondták, hogy 1 liter langyos vízhez kell adni egy evőkanál tejsavat. Ha két decis irrigátorod van, akkor 5-ször kell feltölteni. Én úgy csináltam, hogy az irrigátorba engedtem langyos vizet, bele egy nagyon pici tejsav, és ezt megcsináltam még párszor. (Tényleg csak egy nagyon pici legyen, mert ki is marhat, ha sokat teszel bele!)

Szerintem egy nap egyszer csináld, és én a helyedben 2-3 nap helyett, minimum 5, de inkább 7 napig irrigálnék.

2013. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár nap nem lesz elég, akár hetek,hónapok is kellenek,amig visszaáll a norm.flóra.
2014. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!