Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, három hónapja...

13 éves vagyok, három hónapja műtöttek 3 petefészek cisztával?

Figyelt kérdés
Holnap megyek tinédzser nőgyógyászatra. Nagyon félek, mert kimutatták a felnőtt nőgyógyászaton kb 1 hónapja, hogy újabb ciszta van a hasamba. A menzesz elmúltával sem repedt szét, megint elmentünk, és a kétszeresére nőtt. Holnap megyek tinédzser nőgyógyászatra. Mit szoktak csinálni a "ciszta-vizsgálaton? " Mi lesz? Nagyon félek.

#betegség #nő #ciszta #női #pete #petefészek #fészek #pete ciszta #fészek ciszta #nő betegség
2013. jún. 24. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne félj, ahogy múltkor sem volt semmi gond, úgy most sem lesz! :)
2013. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
igen
2013. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
felettébb megnyugtató volt köszi
2013. jún. 24. 11:54
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Miért mentél felnőtt nőgyógyászatra a múltkor?

Nagyjából ugyanazt fogják most is csinálni, talán kicsit kiméletesebben. Ja és valószínűleg női orvos lesz.

2013. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az elöttem szólónak, gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menjetek, ott kíméletesebbek mint a felnőttön és valóban igaz, hogy ott női doki lesz 90%-ban.

Manuális vizsgálat és hüvelyi UH lesz feltehetőleg, ami azt jelenti, hogy a hüvelyedbe feldugnak egy 2-3 cm vastag rudacskát, aminek a végén egy kis "kamera" van. Ha jófej az orvos, akkor te is láthatos a képernyőn, amit ő néz.

2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azért, mert Semmelweis egyetem orvosa, aki műtött, abba a magánrendelőbe iratott..
2013. jún. 24. 15:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem lesz semmi baj sem a felnőtt nőgyógyásznál sem ne aggódj. :)
2013. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És az fáj? :(
2013. jún. 24. 15:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fáj. ne félj.
2013. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fáj egyáltalán! kicsit kellemetlen a tudat, hogy oda beledugnak valamit, de ennyi csak.
2013. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!