Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lehet túlságosan mélyre...

Nem lehet túlságosan mélyre tenni a tampont?

Figyelt kérdés

Most szeretnék először tampont használni. 14 éves, szűz vagyok. 2 dolog miatt is félek. Az egyik, hogy remélem nem a húgycsőbe akarom majd tenni, a másik hogy ugye mindig mondják, jó magasra fel kell nyomni, hogy ne legyen kényelmetlen, ne érezd hogy ott van. Attól félek, hogy mi van ha én túlságosan felnyomom. Lehetséges ilyen? És akkor baj lesz? :)És még annyi, hogy ti milyen mélyen szoktátok benyomni az ujjatokat? (hányadik ujjperc, kb. hány cm.)

Előre is köszönöm mindenkinek. :)


2013. jún. 27. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nem létezik:) én a középső ujjam kb. 2. ujjpercéig szoktam, de ezt érezni fogod, nekem nem is megy feljebb:)

sikeres próbálkozást!

2013. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgycső olyan vékony, hogy abba lehetetlen betenni :) nem lehet túlságosan felnyomni.
2013. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A húgycsöved pici, abba nem tudod feldugni. Nah meg egyébként is...csak tudod már hol a hüvelyed.

Túl magasra meg nem tudod tolni, mert a méhszáj nyílása akkora, mint egy gombostű feje.

2013. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod eltéveszteni, mert a húgycső olyan kicsi, hogy a legkisebb tampon sem megy oda fel.
2013. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm. :) Bátor leszek, és minden rendben lesz. ;)
2013. jún. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!