Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora az esélye, hogy a...

Mekkora az esélye, hogy a tampont tulságosan feldugom, a méhemig?

Figyelt kérdés

még nem használtameddig tampont,de most kiakarom probálni

feldughatom estlegm véletlenül tul sokáig, a méhemig?

és akkor mi történne?


2009. ápr. 28. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A hüvelyed 10 cm, ott már a méhed van, vagyis a külső méhszáj. Addig legalább fel kell tolni a tampont,hogy kényelmes legyen, és az ujjad is kb akkora, szóval hacsak nincs 15-20 cm-es ujjad, nem lesz gond:D Nekem pont akkor van jó helyen a tampon,ha az ujjam tövig benyomom a tamponnal együtt. Kicsi az ujjam, kb 5 cm.

De ha fáj, vagy valami nem jó,akkor ott a zsinór, és bármikor kihúzhatod. Türelem kell hozzá, nekem is nehezen ment, de megszokod idővel. Sok sikert hozzá, és ne aggódj, bajod nem lehet tőle!

2009. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

18:29

Elfelejtettem írni.. a silk touch bevonatos tampont ajánlom,mert tényleg nagyon jól csúszik,kezdésnek főleg jó!

És abból is a Light Flow méretet, mert a mini nekem jobban fájt feltenni, mint a Light flowt. Nem tudom miért, de ez van :D

De a minivel is kezdheted, ha az jobban tetszik.

2009. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: 5 cm-es ujjad van? Az se semmi, egy kisgyereknek van akkora kábé, na mindegy, szerintem mérd le mégegyszer :D


A kérdésre válaszolva: marha kevés esély van rá hogy odáig fel tudd nyomni ahol már bajt okozhat. Meg fájna is, én épp hogy csak 1-2 cm-re tolom be, szóval úgy épphogycsak bent legyen... nem kell az ujjaddal tövig benyomni és akkor nem lehet gond.

2009. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a méhnyak kb gombostűfejnyire tág, kicsi az esélye, hogy olyan mélyre, mint az előttem szólók írták, olyan erővel felnyomd, hogy a méhed közelébe is kerüljön akár. Sőt, semmi esélye...
2009. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. mint írtam,kb 5 cm..lemértem, 6 cm a középső ujjam. Nekem ilyen kicsi kezem van, alapból alacsony is vagyok. És szerintem akkor egyénfüggő,hogy kinek meddig jó felrakni a tampont,de ha nekem 1-2 cm.re van bent, iszonyat fáj,ha leülök, és olyan,mintha ki akarna csúszni belőlem.
2009. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod túl mélyre dugni, csak annyira, amennyire elér az ujjad. Lehet eléred a méhszájad , de az sem gond. A lényeg, hogy ne fájjon, ne érezd, hogy benned van.
2009. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, aszthiszem megnyugodtam:)
2009. ápr. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!