Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszedtem egy hüvelygombás...

Összeszedtem egy hüvelygombás fertőzést, és több elég drága gyógyszert írt fel az orvos, amire nincs pénzem, nincs valami alternatív megoldás?

Figyelt kérdés

3 különböző szert is írt fel (semicillin, femiflo, lactofeel) de mindegyiknek 3ezer körül mozog az ára, együtt meg már ugye majdnem tízezer, nekem pedig erre nincs pénzem! (koleszban lakom, épp most fizettem be a kolicsekkeket, és az összes pénzem elfogyott) de természetesen szeretnék meggyógyulni, kérlek valami használható ötletet mondjatok! :(

Amúgy ha valaki ért hozzá... esetleg az egyiket még akár meg tudom venni, de mindhármat semmiképpen, akkor melyiket kéne vajon megvennem? (Sajnos SZTK-s rendelő, úgyhogy magasról szarnak az ember fejére, az orvos egy tajparaszt, nem lehet vele beszélni:/)



2013. jún. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Mondd meg az orvosnak, hogy írjon fel olcsóbb készítményt.

2. Kérdezd meg a patikában, hogy van-e ugyanolyan hatóanyagú, de olcsóbb szer.


Amúgy a felírtak alapján nem csak hüvelygombád, hanem bakteriális fertőzésed is van.

Nem igen lehet egyik szert sem elhagyni, mert az egyik antibiotikum a bacira, a másik gombaölő a gombára, a harmadik meg hüvelyflóra helyreállító.


Talán ha vmi kikeverős készítményt kérnél a dokitól, az olcsóbban kijönne.

2013. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban tudnak neked segíteni, biztosan van olcsóbb változata is a felírtaknak. Nekem is helyettesítetek már gyógyszert, megnézik az összetevőket, és adtak helyette mást. Hatóanyag egyezzen, ez a lényeg.
2013. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!