Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális dolog az,...

Mennyire normális dolog az, hogy Karácsonykor jött meg utoljára? 15/L részletek lent.

Figyelt kérdés
Azaz igazság,hogy táncsuliba járok ahol heti 20 táncórám van erősítésekkel,nyújtásokkal tesiórával.A tánctanárom azt mondta teljesen normális mert még fiatal vagyok és be fog állni de akkor is aggódom.Tényleg normális?Kinek volt már ilyen.
2013. jún. 28. 23:12
 1/8 anonim válasza:
100%
hany evesen menstrualtal eloszor?
2013. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször mikor jött meg?
2013. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13. Hetedikes voltam.
2013. jún. 28. 23:20
 4/8 anonim válasza:
53%
hat szerintem ez problema. nincs semmi.bajod amugy? lehet a kemeny edzestol marad el de karacsony ota? az egy fel ev.. szerintem szolj anyukadnak es hivjon fel egy gyermeknogyogyaszt.
2013. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne utánajárni, hogy nincs-e valami más gond. Ilyen hosszú kimaradás után már egy felelősségteljes orvos sem mond semmit vizsgálat nélkül!
2013. jún. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év eltelt az első óta, nekem is kb. 2-3 év kellett, míg beállt normálisan. A sport késleltetheti, de én is javaslom a nődokit, csak azért, hogy megnyugodj :)
2013. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond, 17 éves korodig szinte bármi előfordulhat.

Az orvos is azt mondaná, hogy nyugi várjál. (nekem legalább is ezt mondta.)

2013. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 éves korodra kellene nagyjából rendstereeé válnia a mensinek.

Addig nincs semmi bajod.

2013. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!