Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynex csepp segithet rendezni...

Gynex csepp segithet rendezni a ciklusom? Kinek milyen gyógyszer, tea, praktika. stb vált be?

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok. 4 évig szedtem fogamzásgátlót, azóta Meforalt. Március elején jött meg utóljára még a fogamzásgátlóval azóta semmi. Nagyon elvagyok már keseredve, hogy nem lehet gyerekem.

2013. jún. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. A PCOS komolyabb annál, minthogy ilyenek segítsenek rajta. Ha csak mondjuk 40 napos ciklusod lenne, azt lehet helyrerakná, de több hónapos kimaradást nem.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Próbáltam én is minden szart, a cickafarktól kezdve a Gynexen keresztül a barátcserjéig, de ciklusom az még mindig nincs.

Próbálkozhatsz, de sok reményt ne fűzz hozzá.

2013. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. többi PCOS-s is irjon már, hogy nekik mi a tapasztalatuk!!
2013. jún. 29. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, fog.gátló abbahagyása után 3 hónapig semmi, nődoki, diagnózis: PCOS. Ez 5 éve volt, azóta sokminden történt, sokat olvastam a témában, van már egy Kislányunk és most úgy néz ki, halál pontos 44 napos ciklusaim vannak tuti ovulációval a 30. napon. Mindez CSAK természetes módszerekkel, kecskeruta tea, nagy dózis D3-vitamin (előtte vérvétellel igazolt vitaminhiány), diéta, sport, baba előtt még barátcserje kapszula is. Asszem ennyi. Ja, még korábban. homeopátia és akupunktura, nem tudom, azok mennyit számítottak, mert közvetlen javulást akkor nem láttam. Na meg alga cseppek pajzsmirigyre.
2013. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi az a PCOS. ?

Ha a fogamzásgátló jó volt, miért hagytad abba?

Nekem is azt írtak fel, mert rendszertelen volt.

2013. júl. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a PCOS, azaz policisztás ovarium szindróma egy összetett anyagcsere-betegség, melyre többek között rendszertelen menstruáció és a peteérés hiánya jellemző. A fogamzásgátló ebben a betegségben kifejezetten hibás kezelés, mert ugyan a vérzés rendszeres lesz, de a fő problémát csak elfedi, nem kezeli. A fogamzásgátló abbahagyása után ugyanolyan rendszertelen lesz mint előtte. És az ember, legalábbis egy egészséges gondolkodású nő, előbb-utóbb szeretne gyereket. Ez peteérés nélkül nem megy. De ha a betegség rendesen kordában van tartva, mire az ember eljut oda, hogy családot alapítson, nem lesz gond. Javaslom, te is vizsgáltasd ki magad, miért rendszertelen, mert az nincs "csak úgy". Én is azt hittem...
2013. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!