Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszikor a maszti is tilos,...

Menszikor a maszti is tilos, vagy csak a szex?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nehéz uralkodni magamon, talán a maszti segítene.

Vagy ha nem hatol be csak kielégít? Gázos, ha tampont teszek föl, hogy ne vérezzek össze semmit?

Ezért kérdezem:

,,ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc,,


2009. okt. 15. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudom orvosilag mennyire tilos,de mi néha-néha(főleg menszi vége felé)szoktuk csinálni.Ha meg nagyon megvan, akkor csak én kényeztetem a párom, ő meg max csak a csiklómat simogatj,ami viszont jót tesz az alhasi görcsök alatt.Tény hogy ilyenkor a baktériumok jobban terjednek,de mi nem védekezünk és eddig még nem volt semmi.De ha utána lezuhanyoztok akkor biztosan nem lesz semmi,de ha nem bízol senki véleményében, akkor kérdezd meg a nőgyógyászodat.Bár az én nőgyógyászom még a tampont is ellenzi(amiben igazat adok,de én még is használom ha megyek valahova menszi aalatt az első 2-3 napban).

Sok szerencsét, és szerintem ha néha-néha menszi vége felé csináljátok(tiszta pénisszel)akkor nem hiszem, hogy abból nagy baj lenne.

2009. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

tampont nyugodtan használj, nemlesz tőle semmi bajod. csak mindig moss kezet felhelyezés előtt, és higiénikus helyen csináld. és ne hagyd bent túl sokáig.

masztizni masztizhatsz menzesz közben, de inkább csak a csiklódat izgasd.

2009. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tamponos dologban az érdekelt volna, hogy a párom előtt nem cikis, hogy kilóg a madzag?
2009. okt. 15. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt vele kell megbeszélned.

nekem pl eszem ágában sincsen a tamponos puncimat a párom orra alá dugni, h nesze nyalj ki, és sztem a párom sem lenne túlságosan oda az ötletért, de vannak férfiak, akiket ez nem zavar.

úgyhogy ezt tőle kell megérdeklődnöd, h ő benne van e ilyenben.

2009. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Ha szex előtt veszel egy ülőfürdőt,és utána tiszta pénisszel hatol be a párod,semmilyen fertőzésed nem lesz.Mondjuk az első 1-2 napban én sem ajánlanám,de utána szerintem nyugodtan,mi is szoktuk.Ilyenkor amúgy terhes sem lehetsz,szóval ha nem szedsz fog.gátlót kisebb a kockázat!
2009. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az OFFért, de hatalmas tévhit, hogy ilyenkor nem lehetsz terhes!! A védekezés éppúgy szükséges, ilyenkor inkább óvszer formájában.
2009. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!