Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematómánál meddig volt tilos...

Hematómánál meddig volt tilos a szex nektek? Mennyi idő után szívódott fel?

Figyelt kérdés
Szex mindig tilos Valami gyógynövény ami segít?
2010. aug. 22. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hétig feküdtem és utrogestant szedtem és felszívódott!

Szexelni utána lehetett volna de mi nem csináltuk!

2010. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy missed ab-om is volt előzőleg, így nem kockáztattunk. Nekem 2-szer is volt vérzésem, a 2. alkalommal nagyon sokára szívódott fel, sokáig a vérzés után még barnás folyásom volt. UH-n is elég nagy folt látszott. 12 hetesen kerültem a kórházba és a 16. heti UH-n még látszott. Utána már nem volt gond a terhességemmel, de sokat feküdtem. Azóta egészségesen megszületett a babánk.
2010. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne kockáztass!inkább oldjátok meg másképp...

én szex nélkül is 10 hetesen vérzéssel görcsökkel kerültem kórházba és 3 db vérömleny is volt akkor szigorú fekvés után is 2 hétig több vérzés után engedtek haza majd 2 nap elteltével fekvés mellett is egy oriásit görcsöltem és véreztem(13órát tartott)de nem mentem vissza a kórházba mert úgyse tudtak volna mit tenni...ezután többet nem véreztem és az uh szerint nincs haematóma vagyis kiürültek ezek szerint akkor...szóval durván 3 hét alatt zajlott le de ha nem ürül ki az orvos azt mondta akár hónapokba is telhet amíg felszívódik...én nem rizikóztam mert nekem is volt 8 hetes babám ami elment és ez is nagy csoda hogy most 23 hetes vagyok...mostmár merünk szexelni na de eltelt panasz mentesen 10 hét azóta...a dokinak nem mondtam mert lehet hogy még most is azt mondaná hogy ne tegyük...

a kórházban c vitaminnal és rutascorbinnal és magnéziummal tömtek illetve inkább kiadták utasításba mert ugye nem volt szegényeknek...a rutascorbint még mindig kell szednem a c vitamin nem tudom hogy hat a vérzésre és miért kellett de bajt nem csinál úgyhogy nem vitatkoztam a magnézium pedig görcs oldó(nagyon aludtam tőle)...nekem ipari mennyiségben kellett szednem a kritikus hetekben(3x1-2tbl 500mg-os!)még infúzióba is adtak 1x

szerintem ezeket érdemes megbeszélned az orvossal!a rutascorbin recept nélküli...

2010. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!