Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársaim, ti hogy viszonyulto...

Nőtársaim, ti hogy viszonyultok a menstruációhoz?

Figyelt kérdés
És nálatok minden rendben ezzel kapcsolatban?

2013. jún. 30. 00:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
86%

utálom, megszenvedem.

16/L

2013. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon utálom, van olyan, hogy kimarad 1-2 hónap de nagyon örülök neki 14L
2013. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Szükséges rossz.
2013. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szoktam görcsölni, mikor megjön, csak előtte kb 1,5 hétig rettenetesen fáj a mellem... Mindig arra gondolok, jobb lett volna férfinek születni. :/
2013. jún. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Sokszor én is arra gondolok, jobb lenne minden reggel borotválkozni, mint ez...

Tini koromban nagyon szeszélyes volt, volt, hogy 3 napig volt, aztán két napig semmi, aztán sosem felejtem el, töri órán dogát osztottak, szólítottak, és ahogy felálltam, hogy érte megyek, mindent elborított, a térdemig átázott a farmernadrágom...

Sokszor álmodtam, hogy tesiórán talajtornázni kell (tornadressz volt kötelező, ha megvolt, a csajok felvehettek melegítőt - csak, hogy tudjanak minket cikizni), és bukfenc közben húzom magam után a csíkot... nagyon rosszul viseltem akkor is.

Amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor gyönyörűen beállt, nem is görcsöltem. Szülés óta pedig olyan, hogy tampon+betét is kevés az első 4 napon, és felér egy mini szüléssel. Ti is így megszenvedtek vele?

2013. jún. 30. 01:09
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Az evolúció ezt megoldhatta volna másképp!Én sajnálom a nőket!
2013. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
81%

szia első vagyok :)

énis nagyon megszenvedem de ez csak kb 1 éve van így, nemtudom mitől hogy hasmenés előzi meg van hogy hányok is annyira görcsöl szinte kibírhatalan. suliból haza kell jönnöm mert majd össze esem kb 2 havonta, minden reggel gyógyszerrel kezdek úgy tudok csak elmenni suliba, de ha váratlanul jön meg egy gyógyszerért is nehéz kivánszorognom :S

2013. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

"Imádom", mikor órákon keresztül fetrengek a fájdalomtól és még a levegővétel is fáj. Mikor kérdezik, hogy jobban vagyok-e, csak rájuk nézek, beszélni nem tudok. A melegvizes zuhany van, hogy enyhíti, de órákig mégsem állhatok a víz alatt... Három-négy napig az egész testem görcsben van, de csak az első, második ilyen kegyetlen, meg utána a beleim fájnak. Előtte egy héttel már tiszta idegbeteg leszek, fájnak a melleim, a derekam a fejem és persze a hasam görcsöl. Sajnálatos módon haláli pontos, mindig 28-9 napra jön meg, ha nagy "mázlim" van, esetleg előbb, de még csak véletlenül sem késne. Sokféle gyógyszert kipróbáltam, de nem igazán használnak.

Barátnőm viszont imádja, neki soha sem fájt, ő a nőiessége részének tekinti.

Hogy viszonyulok hozzá? A mumusom, a rettegett ellenségem, ha tehetném, inkább meddő lennék nuku menzesszel, mint ez...

2013. jún. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez van ! Én nem szoktam szenvedni vele,könnyen átvészelem . Mécsak dilizni sem szoktam tőle :D . Akkor diliznék,ha várom és nem jön ;) ,de teszünk ellene hogy ne fordulhasson elő !
2013. jún. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Még csak *
2013. jún. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!